1

Temat: Bez sprzetu - poszukujący

Witam,
obecnie nie mam motocykla ale miałem ich kilka z przerwami w swoim życiu ...ostsnio sporta 96 kucy i porażka na miasto ...
Przejechałem się wr450 kolegi i ti jest to super pozycja do jazdy mocy aż nad to do miasta i na dojazdy do pracy super ...
Obecnie szukam swojego supermociaka ale ciężki wybór bo duży facet ze mnie ...
Przymierzałem się do hondy crf250L ale nie wiem czy nie za mała jak dla mnie ...
I tu na tym forum zamierzam szukać swojego moto a na pewno inspiracji ...

Pozdrawiam
Marcin

2

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Pomyśl o Suzuki DR-Z SM :) jak coś to mam jedna na sprzedaż

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Tak myślałem o niej ... ale muszę poszukać jak jest z częściami do niej bo ja lubię wiedzieć co kupuje ...
Na rynku dużo sprzętów ale niektóre fajne a części brak :)

4

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Bihtus napisał/a:

Tak myślałem o niej ... ale muszę poszukać jak jest z częściami do niej bo ja lubię wiedzieć co kupuje ...
Na rynku dużo sprzętów ale niektóre fajne a części brak :)

Do DR-Z oprócz głowicy idzie dostać wszystko ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

5

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Czyli albo taka chodliwa bo potrzebna albo nie wymaga czestej wymiany więc jej nie ma :)

6

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Ja miałem przyjemność z cbr650r i jest to mój nr 1 na miasto. A z mociaków brałbym 690.

7

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

nie napisałeś jaki budżet. Jest do wzięcia Honda FMX 650 w Warszawie

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8 Ostatnio edytowany przez Bihtus (2019-11-07 08:14:33)

Odp: Bez sprzetu - poszukujący

Honda mieści się w budżecie 10k ale na razie robię rokonesans bo wiecie kupić łatwo a potem serwis naprawy a części trzeb gdzieś kupić :)

Edit: a co myślicie o pojemności 250 dla mnie (186 cm i 110 kg w zbroi?) miałem okazję przejechać się hondą crf250l i wsumie źle nie było może jak by miała 30km to było by ok ... dla mnie ważna jest jeszcze ekonomia jazdy ... sprzęt ma być używane głównie w mięskiej junglii :)