1 Ostatnio edytowany przez Geras (2019-10-03 21:19:00)

Temat: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Witam, szukam Yamahy wr250x ewentualnie ale mniej chętnie Suzuki drz400sm, cena 12-13 tys, koniec sezonu więc liczę że uda się znaleźć coś ciekawego, nie chce nic do grubszego remontu bo nie mam jeszcze wyposażonego garażu. Wyczyn też mnie nie interesuje, będzie to sprzęt typowo rekreacyjny, przeniosłem się na wieś więc chcę czymś latać po polach.

Kontakt tutaj albo wiadomość prywatna, nie śpieszy mi się więc jak ktoś będzie sprzedawał za miesiąc dwa trzy to poczekam, po prostu muszę kupić w tym roku bo w kwietniu rodzi się dziecko i wtedy budżet na Moto zniknie.

2

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Pv

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3 Ostatnio edytowany przez xtremix (2019-10-04 10:20:30)

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Dobry egzemplarz trzyma cenę w każdym okresie, te zimowe promocje i wszelkiego rodzaju "okazje" na koniec sezonu to jakaś bzdura. Dozbieraj sobie $ bo za 12 to nie kupisz dobrej wrki, chyba że golasa z dużym przebiegiem a później i tak kolejnych kilka tysi wydasz na dodatki, serwis czy wymiany. DRZ to staroć na gaźniku i problemy ;)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

4

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Z tego co czytam Twoje wypowiedzi to wychodzi na to że tylko Ty posiadasz igiełkę reszta to kapcie, nie każdy potrzebuje dodatków za 5000 zł aby jeździć. Kwota 16000 to dla mnie bariera nie do przekroczenia nie tyle finansowo co psychicznie, choć na Olx jest ładna sztuka z Warszawy w tej cenie

5

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Własnie mnie też to trochę przeraża :) 16k za 250.
Jak podpytąłem kolegów, którzy śmigają szosowymi (naked czy ja kto sie tam zwie) to nie mogli przestać sie śmiać.
Jeden ostatnio kupił Duke 390 z 2018 roku z przebiegiem 2k za niecałem 16k.
Ja wiem, że motor jest spoko, ale chyba taki zakup niewiele ma wspólnego z rozsądkiem
PS Też szykam WRki, żeby było jasne :)

6

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Geras - ja doskonale wiem co mam. Jedź po tą w Wawie i zobacz co ma zamontowane oraz w jakim jest stanie, co za problem? Masz blisko :) Tylko miej na uwadze że w 2013 juz wr250x nie produkowano hehe... Jeśli chodzi o koszty, to co powiesz na ten egzemplarz: [url]https://tinyurl.com/y2tsnekh[/url]  ? Moja druga wr250 x/adv juz kosztuje ponad 40 tys zl lekką ręką ze wszystkimi dodatkami jakie pozakładałem i nadal coś do niej dokładam. Inna sprawa że WR250x czy r nigdy nie była tanim motocyklem, nawet w salonie to i ludzie w Polsce nie kupowali, wiadomo, kasa tutaj jest priorytetem w 99%. Chcesz taniego trupa do bagna i do remontów, to kup wr250F lub coś podobnego lub poczekaj kolejne 10 lat ąż ceny wr250x/r spadną a przebiegi wzrosną.

Popatrzcie sobie na ceny nowych 250tek i innych moto w salonach, to dopiero koszty hehehehe...

Bredak - niech koledzy pojeżdżą szosowymi i sportowymi motocyklami po terenie, żeby nie było - da się hahahaha....

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

7 Ostatnio edytowany przez Geras (2019-10-04 11:57:00)

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Jak Ty człowieku przypominasz mi charakterem i arogancją nashmana który dzięki Bogu sprzedał sprzęt i przestał się udzielać, Tobię życzę tego samego.

Jeśli znajdzie się łaskawy admin prosiłbym o usunięcie postów nie zawierających ofert

8

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Cena nowego WR250x z tego co widzę w necie to w 2010 roku kosztowała - $6699
Wiec w Polsce pewnie z 24 tyś :)
A ceny nowych... np Sherco 250/300 to 34 tyś za nowy vs WR z 2008 roku za 16 tyś z 20k przebiegu...

9

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Hahahaha.. uśmiałem się. Uświadomcie świeżaków co ile kosztuje w Polsce i na świecie, mi się już nie chce. No ale nic, powodzenia w poszukiwaniach i w udanym zakupie :) PS. Rowery są tańsze, a i to niekoniecznie.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

10 Ostatnio edytowany przez JacekL (2019-10-04 13:22:02)

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Ja szukałem ostatnio coś wygodnego SM. Stwierdziłem, że nie pojebalo mi się w głowie, bo za 15 letniego strucla można mieć max 5 letnie 600. Ale co kto lubi. Najgorsze jest to, że nic nie tanieją te stare gruzy   :D

Freeride 350

11

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Nie przejmuj się, przecież od dawna wiadomo, że xtremix jest zakochany w wr250, a kupiony sprzęt musi kosztować miliony monet i mieć dziesiątki dodatków, inaczej to padaka :) I jeszcze ta uraza do DRZ, widocznie tysiące zadowolonych posiadaczy tego moto to ściema i manipulacja ;) Masz PW Geras.

12

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Up

13

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Nadal szukasz moto? Drz kumpla jest na sprzedaż.

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz-400-sm-supermoto-CID5-IDC94NP.html#28e6caa54d[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

14

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

Już z nim rozmawiam, dzięki za info

15

Odp: Kupię wr250x ewentualnie drz400sm

daniken sprawdź PW