1 Ostatnio edytowany przez Szymon16 (2019-09-12 19:37:19)

Temat: Jakie enduro do 7 tys

Witam;) Jestem nowy na forum i liczę na wyrozumiałość. O mnie: 18lat, 190cm wzrostu, waga 70kg. Pierwsze moto miałem Husqvarne WRE 125. Przyszła pora na zmiany ponieważ zaczęło brakować mocy i jazda nie dawała tyle frajdy co kiedyś.

Szukam enduro do 7tys zł najlepiej czegoś z przedziału 350-650ccm. Niestety wszystkie tematy jakie udało mi się znaleźć na ten temat są z lat 2007-2013 więc raczej nieaktualne dlatego postanowiłem założyć własny.

Chodzi o to że uczę się (nie pracuję) więc motocykl nie powinien być drogi w utrzymaniu oraz części do niego powinny być łatwo dostępne.

Z tego co udało mi się znaleźć to motocykle które mnie interesują:
Suzuki DR 350/650
Suzuki DRZ400
KTM Lc4 620
Husqvarna TE 610

Czy któryś z tych motocykli byście polecili / odradzili (czytając ten post)? A może macie własne propozycje które idealnie pasowały by tutaj?

2

Odp: Jakie enduro do 7 tys

Yamaha XT 660 R

KAT 990 SM 
XT 660 R

www.bikepics.com/members/slawkomax/

3

Odp: Jakie enduro do 7 tys

Odradzam huse 610 :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

4

Odp: Jakie enduro do 7 tys

Jak nie pracujesz to nie kupuj nic :D Napisz ile będziesz miał poza tymi 7 kaflami na moto. Bo kupić to jedno a drugie to utrzymać.

Freeride 350

5

Odp: Jakie enduro do 7 tys

No właśnie sam się martwię właśnie o utrzymanie bo wiem że kupić to nie sztuka. Na moto mam 7tys + na jakieś niespodzianki po zakupie 1tys. Słyszałem że DR 350 mają dobre silniki i do tego tanie + łatwo dostępne części. Jeszcze z czasów jak miałem Husqvarne to pamiętam że tam części były trudno dostępne a co za tym idzie drogie. Ale to byl Moto z 1999. Od 2000 podobno Husqvarna jest niemiecka to może coś się zmieniło. To nie jest tak że nie będę miał w ogóle kasy na jakiś ewentualny remont czy coś tylko będę miał ale nie za dużo.