16

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

ja bym  kupił sobie 2t mam dt 125x i lata się fajnie lepiej 2 lata na 2t fajnej jazdy niż snucie się    4 t :D  takie jest moje zdanie . A tak poza tym dt 125 bez awaryjna tylko wlewasz wachę i olej  i jazda a jak jesteś dobry to i za dr-z nadążysz :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

17

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

Z tego co wiem to xt jest troche mała.

18

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

Zdaje mi sie że to jest anty 2 t forum 2 t niezatrzesz i wiecej poleci sam wybieraj chcesz mieć emocje czy spokojnego kucyka

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

19

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

nie ma ax tak źle z xt taka mala nie jest....i nie jest to anty 2t tylko ludzi realnie patrzacych na swiat ;) 4t tez nie zatrzesz jesli ma choc troche oleju glowie a nie w paliwie ;))

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

20

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

Chyba mnie ponczo przekonałeś... :)
Tylko trzeba bedzie wiecej kaski uzbierać... Ehh... Cieżko bedzie.

Coś oprócz dt?

21

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

Huska SM 125,Aprilia MX 125

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

22

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

SleeM napisał/a:

No nie wiem. Bardziej skłaniałbym sie ku 4t. Nieziemskie przyspieszenia nie sa mi potrzebne, a 2x wieksze spalanie troche mnie przeraża. Dzwiek moglbym przecierpiec.

to ja proponuję kase wydać na bilety miesięczne na MPK :P a i emocje będą dosyć spore, wystarczy, że zechcesz usiąśc :P
a teraz poważnie. ja w tej kwocie szukał bym dt 125x zima idzie, może coś sie trafi taniej :D jeżeli znajdziesz zadbany egzemplarz to będziesz cieszył się bezproblemową eksploatacją :) a i po odblokowaniu jest już sporo radochy z jazdy :D

yz 250 sm stunt bitch

23

Odp: Supermoto 125 4t dla wysokiego

Wielkie dzięki panowie!
Raczej postanowione: DT125x.

Pozdrawiam,
Shem