1

Temat: Serwus

Witam wszystkich Forumowiczów,

stety/niestety ulegam miłości mojego zycia (3 letnia córka) i za jej namową :) po 12 latach od utraty prawa jazdy czas je odzyskać i znowu kupić moto. Do tej pory same plastiki gościły w garażu ale chcę się uspokoić i fajnie spędzać wolny czas z rodziną. Wybór padł na SM.
Zainteresowania? Piękne i mocne auta które uwielbiam zmieniać oraz szycie ;)
Miłego dnia

ES

2

Odp: Serwus

Cześć! Kupno SM chyba nie pomoże Ci w uspokojeniu się :) Może być wręcz odwrotnie :D

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

3 Ostatnio edytowany przez eastside (2019-08-12 13:50:25)

Odp: Serwus

EmoKah napisał/a:

Cześć! Kupno SM chyba nie pomoże Ci w uspokojeniu się :) Może być wręcz odwrotnie :D

Faktycznie, masz rację :D Ale żeby nie było powtórki z rozrywki teraz mam parę miejsc gdzie będę mógł spokojnie polatać i jednocześnie wybrać się na przejażdżkę z córką. A o to i najbardziej chodzi- wspólnie spędzony czas, na deficyt którego cierpię...

ES

4 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-08-12 14:50:07)

Odp: Serwus

eastside napisał/a:

jednocześnie wybrać się na przejażdżkę z córką.

Znaczy... w sensie że z motocyklem na przyczepce a córka będzie z trybun u mamy na kolanach oglądać jak jeździsz, czy jak?
SM są jednoosobowe i tak powinny być bezwzględnie traktowane (to że niektóre mają homologacje na dwie osoby i podóżki dla pasażera, nie czyni ich dwuosobowymi maszynami :P).

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

5

Odp: Serwus

kurtvail napisał/a:
eastside napisał/a:

jednocześnie wybrać się na przejażdżkę z córką.

Znaczy... w sensie że z motocyklem na przyczepce a córka będzie z trybun u mamy na kolanach oglądać jak jeździsz, czy jak?
SM są jednoosobowe i tak powinny być bezwzględnie traktowane (to że niektóre mają homologacje na dwie osoby i podóżki dla pasażera, nie czyni ich dwuosobowymi maszynami :P).

Trzyletnie dziecko oznacza jazdę z prędkością 5km/h po równej polnej drodze :) I podróż trwa może 15-20min. Ale cała ta otoczka towarzysząca "wycieczce" czyli kask ubranie, potem mycie- czyszczenie motoru daje nam bardzo fajny czas razem.

ES

6

Odp: Serwus

W sumie na SMCR da radę. Niby tak piszę, a jak moja skończy 3 lata to jej planuje pierwszy motocykl kupić ^^

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

7

Odp: Serwus

kurtvail napisał/a:

W sumie na SMCR da radę. Niby tak piszę, a jak moja skończy 3 lata to jej planuje pierwszy motocykl kupić ^^

Na SMC660 jeździła siedząc przede mną i było całkiem ok. Radochy było co niemiara :)

ES