1

Temat: Prośba o opinię.

Drodzy Forumowicze czy ktoś może oglądał lub może coś powiedzieć o tych ogłoszeniach??

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-690-smc-r-ID6CbfAF.html?[/url]

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-smc-690-ID6C4JRl.html#3661c2f741[/url]

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam

ES

2 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-08-12 14:58:54)

Odp: Prośba o opinię.

Przy tym drugim to nawet nie ma co się zastanawiać. Z krajowej dystrybucji + kupujesz od pierwszego właściciela. Tam gdzie kupił powiedzą Ci wszystko o motocyklu (jak był serwisowany i co było robione).
Ten pierwszy z rajchu, drugi właściciel w kraju, rok starszy... a tańszy jedynie o ~2kPLN.

Prawda jest taka że obydwa mogą być w idealnym stanie, ale ten z PL salonu raczej nie ma szans być niespodzianką. ;)

+W sumie SMCR może być traktowany jako dwuosobowa zabawka na niedzielne przejażdżki - tylko kufer z oparciem i pasy dla pasażera. :D (Tylko nie wsadzaj na to trzylatki...)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

3

Odp: Prośba o opinię.

Egzemplarz z polskiego salonu sprzedany. W sumie mnie to nie dziwi. Jesli stan pokrywał się z opisem to cena była przyzwoita.

Mam jeszcze pytanie.  Czy zimą można liczyć na rabaty lub wyprzedaże rocznika w salonach? Bo gdyby kupic moto na FV to po odliczeniu min 50% vat i dochodowego zbliżamy się do ceny używki kupionej na umowę.


ES

4

Odp: Prośba o opinię.

eastside napisał/a:

Egzemplarz z polskiego salonu sprzedany. W sumie mnie to nie dziwi. Jesli stan pokrywał się z opisem to cena była przyzwoita.

Mam jeszcze pytanie.  Czy zimą można liczyć na rabaty lub wyprzedaże rocznika w salonach? Bo gdyby kupic moto na FV to po odliczeniu min 50% vat i dochodowego zbliżamy się do ceny używki kupionej na umowę.


ES

Dobrze kombinujesz i raczej bez problemu zejdą te kilka tys. jako wyprzedaż rocznika.
Dodaj do tego amortyzacje... i nowy SMCR wyjdzie Cię taniej. ;)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

5

Odp: Prośba o opinię.

Nic nie zejdą :) druga sprawa ze jest spory popyt na nie i to ty musisz się spieszyć żeby kupić

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

6

Odp: Prośba o opinię.

Koso napisał/a:

Nic nie zejdą :) druga sprawa ze jest spory popyt na nie i to ty musisz się spieszyć żeby kupić

zgadzam się. Zapotrzebowanie jest znacznie większe niż liczba sztuk na rynku.

WR250X -> Husaria 701

7

Odp: Prośba o opinię.

shonek napisał/a:
Koso napisał/a:

Nic nie zejdą :) druga sprawa ze jest spory popyt na nie i to ty musisz się spieszyć żeby kupić

zgadzam się. Zapotrzebowanie jest znacznie większe niż liczba sztuk na rynku.

A co, rozważałeś SMCR'a? ;>

Co jest z tym KTMem że ma taki popyt? Abstrahując że nowy SMCR jest brzydki jak noc listopadowa. Po prostu nie rozumiem fenomenu KTMa.

Nowa huśka701 też taka niedostępna jest?

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

8

Odp: Prośba o opinię.

kurtvail napisał/a:

Co jest z tym KTMem że ma taki popyt? Abstrahując że nowy SMCR jest brzydki jak noc listopadowa. Po prostu nie rozumiem fenomenu KTMa.

A jest coś innego na rynku dostępnego od ręki w stylu najbliższym sm?

https://www.bikepics.com/members/81

9 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-08-22 11:36:19)

Odp: Prośba o opinię.

delta napisał/a:
kurtvail napisał/a:

Co jest z tym KTMem że ma taki popyt? Abstrahując że nowy SMCR jest brzydki jak noc listopadowa. Po prostu nie rozumiem fenomenu KTMa.

A jest coś innego na rynku dostępnego od ręki w stylu najbliższym sm?

Huśka (tak, wiem że to KTM, ale jednak logo inne i w tym odstaje od fenomenu KTMa). :P O SWMie nie będę wspominał z przyczyn wiadomych...

Fenomen KTMa jest jednak bardziej na polu endurasów. Po prostu gdzieś przespałem moment w którym KTM w chwale miażdżył konkurencje na każdym polu odsuwając japonćów na dalszy plan.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

10

Odp: Prośba o opinię.

Czyli nic, bo husq to podobne badziewie.
I nie ma o czym gadać, chyba że japsom zachce się coś zrobić sensownego typu XR.

https://www.bikepics.com/members/81

11

Odp: Prośba o opinię.

shonek napisał/a:
Koso napisał/a:

Nic nie zejdą :) druga sprawa ze jest spory popyt na nie i to ty musisz się spieszyć żeby kupić

zgadzam się. Zapotrzebowanie jest znacznie większe niż liczba sztuk na rynku.

Jeśli nie w Polsce to znajdę za granicą.

Poza tym pod uwagę biorę Husqvarnę więc mam coraz więcej opcji. Może jeszcze coś się pojawi ciekawego.

12

Odp: Prośba o opinię.

Temat do zamknięcia. Moto kupione :) Teraz czekam na odbiór.

Pozdrawiam.