1

Temat: Tylna lampa

Witam,
Czy znacie jakieś firmy produkujące lampy, których produkty są dostępne w Polsce najlepiej w Warszawie? Wiecie kto jest dystrybutorem acerbisa na Polske?. Potrzebuje na gwałt tylną lampe i kierunkowskazy razem z miejscem pod tablice rejestracyjną, bo oryginalne mocowanie pękło na pół także cały ten bajzel wisiał na jednym kablu. Tylko nie pytajcie jak to się stało bo sam zachodzę w głowe :) nie zaliczyłem gleby, poprostu odpadło od wstrząsów. Z góry dziękuje za szybką pomoc, a póki co.... trzeba się znowu przesiąść do starego niezawodnego Ikarusa! kochane MZA czeka z rozpostartymi ramionami :)
Pozdrawiam

Suzi DR-Z 400 SM > Niestety sprzedana i pluje sobie w zęby...

2

Odp: Tylna lampa

Błotniki z lampami w różnych konfiguracjach znajdziesz u Olka na Łopuszańskiej.

3

Odp: Tylna lampa

Jeśli chcesz oryginał od drz 400 sm, nowy, to daj znać.

4

Odp: Tylna lampa

Ile cenisz taka tylnia lampke??Bo mi tak samo sie oberwala i sklecilem "zamiennik" ale przydal by sie orginalny.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

5

Odp: Tylna lampa

Dzięki szwinia w poniedziałek wpadłem do Olka i wyszedłem z nowiutką, malutką i zgrabniutką lampeczką UFO. Za oryginał dziękuje serdecznie. Niestety lampa którą mam teraz nie jest homologowana ciekawe co na to stróże prawa i pan w stacji kontroli pojazdów :)

Suzi DR-Z 400 SM > Niestety sprzedana i pluje sobie w zęby...

6

Odp: Tylna lampa

Myślę, że nikt na to nie zwróci uwagi... Ja mam małą ledową którą kupiłem za jakieś papiaki na bajzlu w Łodzi i nikt nic nie mówi :)