1

Temat: S> BMW G650X 2008r

Znajomy kupił nowe moto i buja się ze sprzedażą starego. Moto sprawdzone, dla forumowiczów na pewno będzie odpowiednia cena + pełna historia.
[url]https://www.olx.pl/oferta/cena-do13-07-bm-g650x-moto-supermoto-sm-2008-jak-xt660-701-ktm-690-CID5-IDAloEq.html#304e2dbf43[/url]

Jak ktoś z okolic Warszawy i bywał na terrorach, to na pewno zna moto. Jak na starego rotaxa, to naprawdę nieźle idzie. :)

Kolega nie dopisał, ale zakładam że przednia opona to nówka, a na pewno mało używana, moto zwykle tylko na tylnej jeździ.
Świetne moto na początek, dla tych którzy chcą troszkę poszaleć, ale także mieć pełną niezawodność maszyny i nie bawić się w serwisy co kilka mth.

Model nie jest tak znany jak KTMy, a cenowo podobny/lepszy. Jakbym się cofnął w czasie jak kupowałem dziobala i wiedział o tym moto, brałbym bmw - lepsze zawieszenie i masa, a te kilka kucy różnicy by mi wynagrodziła niezawodność w porównaniu do j****ej elektryki w starych katach...

Moto w ciągłej eksploatacji, ale bardzo sporadycznie - jak jego drugie moto stoi w serwisie to czasem siądzie na bete. Ale jest tak wypucowana żeby oglądający nie marudzili, że boi się nim teraz nawet w teren wjeżdżać żeby nie zakurzyć - jako że większość niestety kupuje tylko oczami. ;/


TLDR; To nie moje moto! Dzwonić na numer z ogłoszenia - ew sam mogę coś podpowiedzieć, ale na pewno lepiej gadać z właścicielem! :P

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

2

Odp: S> BMW G650X 2008r

Wrócę z wakacji po 23 to podjadę zobaczyć ;)
Tylko zawsze przy takich zmianach kolorystycznych przypomina mi się hasło - dobry dzwon podstawa tuningu.

Pozdrawiam,
Piotrek

3

Odp: S> BMW G650X 2008r

No wiadomo! :) Inaczej nikomu by się nie chciało :P

A tak całkiem poważnie, to sam widziałem jak moto parę razy leżało. Bo to np. za dużo gazu walnął na mokrej trawie, albo co... Ale o szlifie na asfalcie nie słyszałem. Poza tym... mimo że ciężarne dość, to używane jako supermoto - gleb się nie liczy. :D

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally