16

Odp: Yamaha wr250x

Byl mechanik i według niego pompa daje zbyt mało paliwa na wtrysk.  Zobaczymy będzie sprawdzać pompę.

17

Odp: Yamaha wr250x

Jeszcze jest taki dziwny motyw że jak przekrecam stacyjke pompę slychac i jak odpalam rozrusznik pompa dalej pracuje A z tego co wiem nie powinna. Może byc tak że nowa pompa jest jakaś Free na?

18

Odp: Yamaha wr250x

Może nowa pompa jakaś trefna?

19

Odp: Yamaha wr250x

Jakżeś kupił tandetną chińską pompę za 100 czy 200zl to może i taka jest przyczyna.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

20

Odp: Yamaha wr250x

Kupowałem na allegro A czy ona jest chińska tego nie wiem

21

Odp: Yamaha wr250x

Ma ktoś jeszcze jakaś radę co może być przyczyną że wrka nie chce odpalić?

22

Odp: Yamaha wr250x

xtremix napisał/a:

Jakżeś kupił tandetną chińską pompę za 100 czy 200zl to może i taka jest przyczyna.

Masz jakiś link gdzie mogę znaleźć porządną pompę?

23

Odp: Yamaha wr250x

A nie lepiej wpiąć się przed wtrysk w układ i zmierzyć ciśnienie paliwa?

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

24

Odp: Yamaha wr250x

LukAs_525 napisał/a:

A nie lepiej wpiąć się przed wtrysk w układ i zmierzyć ciśnienie paliwa?

Hmm na tym to ja już się nie znam za bardzo.

25

Odp: Yamaha wr250x

Artur 85 napisał/a:

Masz jakiś link gdzie mogę znaleźć porządną pompę?

Nowa pompa kosztuje ponad 1800zl :) Kombinuj dalej, jeśli się okaże że masz walniętą pompę albo ta nowa jest do bani i nie podaje benzy, to pomyślimy co robić - problem padających pomp jest szeroko znany w pierwszych rocznikach wr, zwłaszcza przy wyższych temperaturach. Dlatego zawczasu kupiłem sobie jedną na zapas ;D

Z innych pomysłów: filtr powietrza jaki masz, dawno temu był serwisowany? Może zassało gdzieś piachu bo suchy i po zabawie.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

26

Odp: Yamaha wr250x

Idę zaraz sprawdzić filtr powietrza. A takie pytanie co może być przyczyną że pompa nie podaje paliwa na wtrysk?Za słaba czy co?

27

Odp: Yamaha wr250x

xtremix napisał/a:
Artur 85 napisał/a:

Masz jakiś link gdzie mogę znaleźć porządną pompę?

Nowa pompa kosztuje ponad 1800zl :) Kombinuj dalej, jeśli się okaże że masz walniętą pompę albo ta nowa jest do bani i nie podaje benzy, to pomyślimy co robić - problem padających pomp jest szeroko znany w pierwszych rocznikach wr, zwłaszcza przy wyższych temperaturach. Dlatego zawczasu kupiłem sobie jedną na zapas ;D

Z innych pomysłów: filtr powietrza jaki masz, dawno temu był serwisowany? Może zassało gdzieś piachu bo suchy i po zabawie.

Ok filtr powietrza wyciągnięty wprawdzie nie było tam piachu ale umyłem go.zobaczymy.