1 Ostatnio edytowany przez Franek (2010-09-03 18:20:25)

Temat: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Tak jak w temacie dzisiaj zdjołem bak patrze a tam jakaś śrubka sobie lata swobodnie wyciągam ją bez odkręcania a ona bez gwintu tak samo na głowicy nie ma gwintu czy moge to jakoś zalepić albo dać inną śrubke na stałe czy może tam jest jakiś odpowietrznik hmm w co wątpie?? To właśnie ta śrubka [url]http://yfrog.com/28rubkap[/url]

2

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Z tego co pamiętam ta śruba trzymała taką blaszkę w czapce głowicy, która miała zapobiegać pluciu olejem do odmy (taka osłonka).

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

3

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Hmm a jak tego nie będzie i zaślepie narazie to miejsce bo gwintu tam nie mam to będzie coś się działo?

4

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

no nie bedzie sie trzymala ta blaszka, a ze to husqy to konstrukcja pewno nie do konca przemyslana blaszka wpadnie w rozrzad i bigos  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Ole śrubka wygląda jakby z 5 lat tak sobie latał jest tak wypolerowana tam gdzie powinien być gwint i końcówka też i do tej pory nic się nie dzialo ;/ bo teraz musiałbym odkręcić głowice i zobaczyć co jest. wkładałm długą śrubke i właściwie to tam nie ma się o co złapać to ja już nie wiem;D co mam robić?

6

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

to sciagnij dekiel glowicy i zobacz jak to tam dziala i bedziesz wiedzial co to ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Czemu tak kombinujesz przeciez to jest 15 min roboty i po sprawie.

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

8

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Może dlatego że to mój pierwszy 4t:D wcześniej tylko 2t i jeszcze troche tego wszystkiego nie ogarniam. I się zastanawiam czy może lepiej samemu zrobić czy oddać do mechanika? Tylko jakoś nie podchodzi mi myśl o płaceniu 300 zł za odkręcenie kilku śrubek;P

9

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

Właśnie dzisiaj dostałem od poprzedniego właściciela orginalną instrukcje obslugi husqvarny sm 610s i w niej nie ma zadnej blaszki ta śrubka poprostu tam ma być i do niczego nie jest przyczepiona zadnej blaszki czy czegoś tam tylko teraz musze wykombinować nowy gwint w deklu głowicy i zakręcić nową śrubke;)

10

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

to jest jednak husqy nudziło sie projektantowi to kazał zamontować sróbke ktora do niczego nie służy ^^

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

11

Odp: Śrubka na górze głowicy Husqvarna sm 610s.

A jednak orginalnie jest taka blaszka:D A ja nie miałem tam niczego poprzedni właściciel hmm wyjął to? Ale juz jest zrobiona nowa osłonka i wszystko jest super;D Dzięki