1 Ostatnio edytowany przez Pol-K.O.-wski (2019-04-25 15:17:08)

Temat: Siemano kolano

Siemano kolano,
jestem Michał, co sam sobie kijek w oko wpychał. I tak nikt tego nie czyta ale wypada się przedstawić ;)

Z zainteresowań to chciałbym wymienić dobrą książkę, muzykę, podróże i dobre trunki. Chciałbym wymienić, bo mam trójkę dzieci i nie mam czasu na takie fanaberie jak zainteresowania.
Te ochłapy czasu, które pozostają dla mnie przeznaczam na moto - w tym sezonie SM Pitbike.


Do zobaczenia na torze - pozdr!

2

Odp: Siemano kolano

Siema, na jakich torach latasz? :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3 Ostatnio edytowany przez SFMario (2019-04-26 11:00:34)

Odp: Siemano kolano

Ojl.
Haha rozjebales system tym postem xD
Mam 2 dzieciaków 4 lata i prawie roczek i mogę się pod tym podpisać xD

A zainteresowanie dobrymi trunkami to sobie wpisze do CV bo to przecież też może być hobby xD

4

Odp: Siemano kolano

kubik977 napisał/a:

Siema, na jakich torach latasz? :)

Do tej pory latałem na sporcie na dużych torach - amatorsko na Track Dayach z CRmoto (Silesia, Połzen, Slovakia).
Jako że jestem ze stolicy to obowiązkowo Random Ring.

W tym sezonie chce się skupić na małych - czyli Toruń (już dwa razy udało mi się zaliczyć dzięki PP Pitbike, niestety w wyścigu ze względu na awarię #$%^& pitka nie pojechałem), Radom, może Bydgoszcz - te ze względu na PP chciałbym poznać.
Na a oprócz tego Modlin, Słomczyn, może Białystok. Ogólnie asfalt.

SFMario napisał/a:

A zainteresowanie dobrymi trunkami to sobie wpisze do CV bo to przecież też może być hobby xD

No właśnie za długie doświadczenie mam w tym temacie i wole ten czas na moto poświęcić.