1

Temat: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

PRZEBYWAM OD KILKU LAT W HISZPANI,KONMI INTERESUJE SIE OD ZAWSZE,TERAZ PRZYSZEDL CZAS NA ZAKUP JAKIEJS PORZADNEJ MASZYNY.CO DO CROSU TO JESTEM OBCYKANY ALE SUPER MOTO TO NIE WIEM CO WYBRAC.MYSLE ZE SPOTKAM NA TYM FORUM DOBRYCH DORADCOW BO U MNIE LATO CALY ROK TYLKO KONIA BRAK.MAM TRANSALPA ALE ZA CIEZKI JEST.POZDRo

2

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Siema

motoslide.com

3

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

siema

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

4

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Witaj  :)

_____________________________________________________________
https://www.youtube.com/user/motodrb/videos
http://adventuresklep.pl
https://www.instagram.com/supermotodrb/

6

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Siema :) 
Słoneczna Hiszpania hm... czy możesz nas tym więcej nie drażnić.  :mad:  :mad:
My już stopniowo popadamy w depresje a Ty nam tu o gorącej Hiszpanii.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

cześć.
hiszpania... mhm... pysznie, też bym tak chciał. kiedyś byłem na gran canaria i pojeździłem sobie jakimś enduro hondą 125 z wypożyczalni (większego nie chcieli mi dać bo miałem wtedy niecały rok prawko na motor). tereny zajebiste,  takie czerwone piaski, szutry, pogoda zaaaajebista.

- Ależ kochanie! To nie tak jak myślisz! Włożyłem tylko czubeczek. ... i nie ruszałem.

8

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

siema ;)

100% Supermoto

9

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Doradzimy.. (a przynajmniej inny bo ja mam podobny problem jak ty) ale dopiero jak nam tu przeslesz lepszą pogodę ;) tylko za potwierdzeniem odbioru, żeby na poczcie nie rąbneli xD

>Trzeba coś stracić, by coś docenić. Żeby odzyskać, trzeba się zmienić<
Przy dobrym wietrze od przyszłego sezonu znów w siodle :)

10

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Tatraman napisał/a:

cześć.
hiszpania... mhm... pysznie, też bym tak chciał. kiedyś byłem na gran canaria i pojeździłem sobie jakimś enduro hondą 125 z wypożyczalni (większego nie chcieli mi dać bo miałem wtedy niecały rok prawko na motor). tereny zajebiste,  takie czerwone piaski, szutry, pogoda zaaaajebista.

DOKLADNIE majorka,warunki crosowe fatalne!!!!!!!kamien na kamieniu ,latem ziemia jak beton ,tory czarne od gumy,i wogule niema niema gdzie jezdzic,dlatego chce supermoto zeby sie wyrzyc na asfalcie.

11

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

dukeSebo napisał/a:

Siema :) 
Słoneczna Hiszpania hm... czy możesz nas tym więcej nie drażnić.  :mad:  :mad:
My już stopniowo popadamy w depresje a Ty nam tu o gorącej Hiszpanii.

niie narzekaj,takich warunkow jak w polsce do latania to niema nigdzie.wolnosc i policja polnezami albo innymi kiblami

12

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

Witam w hiszpani to pewnie tanie sa gas gasy bo tam właśnie je robia widziałem nawet raz gas gas ec 300 2t w supermoto ja bym ci polecił firme gas gas bo made in spaine

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

13

Odp: WITAM WSZYSTKICH ZARZYNACZy!!!

daniel91x napisał/a:

Witam w hiszpani to pewnie tanie sa gas gasy bo tam właśnie je robia widziałem nawet raz gas gas ec 300 2t w supermoto ja bym ci polecił firme gas gas bo made in spaine

faktycznie sa tanie ale malo popularne,duzo lata gasow w trialu.tu wszyscy lataja hondami,trohe ktm a najmniej yamahy i suzuki,o huskih nie wspomne.co kraj to obyczaj i niewiedza co traca.