46

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Stary Duke to raczej taki dinozaur wśród supermoto:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

47

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

hacker33 napisał/a:

Stary Duke to raczej taki dinozaur wśród supermoto:)

Haha, rozumiem :) myślisz, że nie warto? Ten kat jak i XT660 to jedyne dostępne supermoto na pomorzu, z tego co patrzyłem na ogłoszenia. Wolałbym raczej BMW g650x moto ale pierwszy najbliższy 360km ode mnie a też nie chcę za pierwszym moto tak latać po Polsce no ale zobaczymy, może jednak będę xd

48

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Ten Duke to LC4 jak każde inne.
Jednak wygląd mnie osobiście odrzuca:)
Stąd chyba te motocykle sprzedają się latami:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

49

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Dobra, dzięki raz jeszcze, będę szukał dalej. Może zdecyduję się na tego duke'a, może przejadę się po BMW, może jakaś XT660, może w międzyczasie wpadnie jeszcze jakieś ciekawe ogłoszenie. Tak czy siak bardzo pomogliście i jak już coś kupię to od razu się pochwalę! :)

50

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

myhu napisał/a:

Dobra, dzięki raz jeszcze, będę szukał dalej. Może zdecyduję się na tego duke'a, może przejadę się po BMW, może jakaś XT660, może w międzyczasie wpadnie jeszcze jakieś ciekawe ogłoszenie. Tak czy siak bardzo pomogliście i jak już coś kupię to od razu się pochwalę! :)

Hej jak by co mam xtx 660 na opych tzn. Mój znajomy ma jak by co to pisz .

51

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

jachu1111 napisał/a:
myhu napisał/a:

Dobra, dzięki raz jeszcze, będę szukał dalej. Może zdecyduję się na tego duke'a, może przejadę się po BMW, może jakaś XT660, może w międzyczasie wpadnie jeszcze jakieś ciekawe ogłoszenie. Tak czy siak bardzo pomogliście i jak już coś kupię to od razu się pochwalę! :)

Hej jak by co mam xtx 660 na opych tzn. Mój znajomy ma jak by co to pisz .

masz jakiś link do aukcji?

52

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

myhu napisał/a:
jachu1111 napisał/a:
myhu napisał/a:

Dobra, dzięki raz jeszcze, będę szukał dalej. Może zdecyduję się na tego duke'a, może przejadę się po BMW, może jakaś XT660, może w międzyczasie wpadnie jeszcze jakieś ciekawe ogłoszenie. Tak czy siak bardzo pomogliście i jak już coś kupię to od razu się pochwalę! :)

Hej jak by co mam xtx 660 na opych tzn. Mój znajomy ma jak by co to pisz .

masz jakiś link do aukcji?

Witaj nie nie mam linka bo to tak nie oficjalnie sprzedaje . Jak coś dzwon do Mnie 697107006

53

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

WR250X jak gabarytowo wygląda? Jest to małe moto jak sugeruje pojemność czy nie ma tragedii?

54 Ostatnio edytowany przez Maćko_3City (2019-04-20 19:01:59)

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

myhu napisał/a:

WR250X jak gabarytowo wygląda? Jest to małe moto jak sugeruje pojemność czy nie ma tragedii?

Wg mnie pełnowymiarowe.

Mam 183 , 84 kg i wyglada dobrze. DRZ nie jeździłem ale wydaje mi sie zbliżona jeśli chodzi o osiągi moc/masa.
Świeże sprzęty i pancerne, hamerykańce dużo tym jeżdżą przebiegi ostre i mało co tam się sypie.

Osobiście polecam ale oferty co teraz są to padaka troszke z cenami. Od listopada klepnąłem 4200 km głównie po mieście i okolicach fajny sprzęt a w rękach wprawnego użytkownika to już wgl ...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=_RqoFY6Vquo[/url]

55

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

WR250x jest wyższa od DRZ400SM, możesz obniżyć jednak przedni zawias oraz tylny amortyzator o jakies 2-3cm (lub kupić kość obniżająca jeśli nadal będzie za wysoko - Zeta, Yamalink). Przy 175-180cm wzrostu spokojnie dasz radę i na 1 i na 2gim.

Aha, WR jeździ lepiej niż DRZ i się tak nie pierniczy :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

56

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Szkoda że taki mały wybór i ceny tez trochę wysokie. A co myślicie o FMX 650? Spoko czy nie warto?

57

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Jak masz blisko podjedz zobacz na żywo, przejedź się każdym jaki cię interesuje.
fmx fajne ale mała moc i kloc :D

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

58

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Damian napisał/a:

Jak masz blisko podjedz zobacz na żywo, przejedź się każdym jaki cię interesuje.
fmx fajne ale mała moc i kloc :D

Tak by było najlepiej, jak się uda to tak zrobię

59

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Witam ponownie, jakby to kogoś interesowało to zdecydowałem się na smcr-a 690, jako że prowadzę działalność opcja leasingu okazała się najbardziej korzystnym wyjściem i mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu wyruszę na ulicę :) Dziękuje wszystkim raz jeszcze za wszelką pomoc w postaci porad i opinii, do zobaczenia na drodze!

60

Odp: supermoto na pierwszy motocykl

Fajny rozstrzał w wątku, najlepszy moment to chyba myśl o FMX, a kupno SMCR :D

RMX 450Z