1

Temat: 690 SM Okleina na dziobaka

Ma ktoś może link do fajnej okleiny na dzuobaka? Tak aby zamówić i samemu nakleić, już wysyłałem plastiki do oklejania i do dziś ich nie mam. Wolę zrobić już coś sam i prosiłbym o pomoc. Szukałem po necie ale nie znalazłem nic do SM tylko smc

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

2

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Mogę ci polecić firmę znajomego AG-Graphics na Fb znajdziesz i nie będziesz miał żadnych problemów ;) Okleinę do naklejania również wysyła

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Mogę ci polecić firmę znajomego AG-Graphics na Fb znajdziesz i nie będziesz miał żadnych problemów ;) Okleinę do naklejania również wysyła

Dzięki za namiary, napiszę może się dogadam

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

4

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Lou,
daj znać czy się dogadałeś - też bym okleił ,,dziób " i zbiornik. Może jak będą mieli 2 zamówienia będzie łątwiej.

5

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Ja w nastepnym tygodniu będę ruszał temat okleiny na dziobaka, mam zeskanowane oryginalne naklejki plus kilka z neta, jak chcecie poczekać chwile to możemy się dogadać ;)

Jak nie to i tak robię jakiś projekt bo szkoda żeby się szablon zmarnował :P

Drukuje to na folii oracala i później idzie na to laminat.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

6

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

A to dobry temat bo tez sei ostatnio rozgladalem czy by czegos nie przymodzic w tym kierunku.
Pytanie czy potrzebne sa szablony czy nie oklejac tak jak auta po calych elementach od razu :)

7

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Najlepiej zedrzeć, nakleić na podkład, zrobić skan, później w programie obrysować i dalej można się bawić w swój dizajn ;P

Robiłem tak yamahe johnego z motywem digital camo, jest na ostatnich postach w „pokaz swój pojazd”.
Mamy wtedy pewność ze wszystko będzie si ;)

A co do klejenia jak auta to folia jest kilka razy droższa bo tam już idzie wylewana no i oklejanie tego tez jest trudniejsze, trzeba mieć doświadczenie.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

8

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Bardzo chętnie podepnę się pod temat.... @Marcin daj znać orientacyjnie jaki to koszt...

9

Odp: 690 SM Okleina na dziobaka

Ja na razie z okleiną się wstrzymuje, plastiki przyszły i nadają się tylko i wyłącznie do malowania. Zna ktoś może albo wie gdzie odczytam kod lakieru do KTM 690 SM prestige? Chodzi mi o ten szary lakier

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM