1

Temat: Brak mocy kat 690 sm

Panowie,

właśnie dojechałem do roboty tak wq*** ze nie da sie tego opisać. Jechałem do pracy i na trasie zacząłem cisnąć dziobalem i przy 130 km/h stracił moc.Od tego momentu na każdym biegu zbiera się do 4-5 tys dalej nic .Na każdym biegu to samo. Zgasiłem - normalnie odpalił ale mocy jak nie było tak nie ma.Tłumik Akrap bez db-killera , zwykły filt powietrza , niby wgrana mapa pod akrapa. Do tej pory wszystko chodziło tak jak należy.Co może być przyczyną ?

Pozdrawiam

2

Odp: Brak mocy kat 690 sm

check ani nic sie nie zapala? pewnie coś na kompie

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

3

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Żadna kontrolka się nie zapala, odpala bez zająkniecia .

4

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Pamiętasz kiedy wymieniałeś filtr paliwa?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Sprawdź filtry paliwowe a potem zmierz ciśnienie. Prawdopodobnie pompa paliwa się kończy ;)

6

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Panowie, odpaliłem motocykl po około godzinie czasu. Poczekałem aż złapie temperaturę i odziwo jedzie normalnie.
Co do filtra motocykl nabyłem niedawno i sprzedający mnie zapewniał że go wymieniał - co nie zmienia faktu że będe musiał tam zajrzeć.
Czy w związku z tym że po ostygnięciu motocykl jeździ normalnie nadal może być to wina filtra?
Wracając z pracy dam mu po p*** i zobaczymy czy nadal problem będzie występował.

7

Odp: Brak mocy kat 690 sm

na zapewnieniach sprzedawcy daleko nie zajedziesz :)

RMX 450Z

8

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Ayahuasca napisał/a:

na zapewnieniach sprzedawcy daleko nie zajedziesz :)

No akurat sobie z tego zdaję sprawę.Na chwilę obecną nic nie wskazywało na to do dzisiaj.Nie pozostaje mi nic innego jak zamówić filtr z opaskami i wymienić na nowy - przy okazji zobaczyć pompę.Mam nadzieję że to jedynie filtr - pozdrawiam

9

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Panowie nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale dzisiaj tankowałem niestety na carefourze - i z tego co kojarzę kiedyś na rezerwie zalałem chyba z 3 litry tam i przez parę sek też miałem problem z motocyklem.W tamtym przypadku zgasiłem, odpaliłem i było ok.Teraz ( przed chwilą )przejechałem się z 5 km wszytko było ok, odpaliłem za 2 min pojechałem kawałek zaczął się znowu na 5 tys dławić i nagle po jakichś 200 metrach odkręciłem manetkę i nagle coś jakby się odetkało i zaczął normalnie jechać. Nie zmienia to faktu że filtr zamówiony a carrefour z dala omijam.

10

Odp: Brak mocy kat 690 sm

Potwierdzam u mnie dziobak na czystym filtrze tez miał taka wikse. Samo przyszło, samo odeszło.

Ogólnie jeżdżenie na rezerwie z tymi pompami paliwa to trochę kamikadze :P
Filtr polecam wymieniać 2 razy w roku bo się robi gnój.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3