1

Temat: Pierwsze SM.

Witam koledzy i koleżanki,


Temat zacznę tak. 185 wzrostu, 95kg wagi. Jeździłem już na hornecie, cbr600, obecnie mam vtr1000 i stunta.
Chciałbym spróbować wyżywania się na SM, bo latanie z dużymi prędkościami już mnie po prostu nie rusza.

Budżet - chciałbym wydać nie więcej niż 18-20 tys.

Odpadają wszelkiego rodzaju drz-ty, bo jako, że wieść gminna niesie, że są bezobsługowe, sporo ludzi NIC przy nich nie robi, a w silnikach zamiast oleju koperkowa z masłem. Poza tym myślę, że na mój gabaryt lekko za słaba.

99% mojej jazdy to miasto więc żadnych tras jeździł raczej nie będę, a jak będzie potrzeba to na takie wyjazdy kupię inne moto. Chciałbym też spróbować jakiejś lekkiej jazdy po terenach leśnych, ale nie mówię tu o ciężkim napieraniu na pełnej manecie, tylko zwiedzaniu różnych dziwnych miejsc.

Strasznie ciężko w ogóle z kupnem supermoto, od 3 miesięcy poluję na coś w obrębie Krakowa i same dziwne sytuacje, typu SMC z dokumentami od KTM DUKE czy WR-ki z pękniętymi główkami ramy.

Jakieś sugestie ?

2

Odp: Pierwsze SM.

Jeśli Kat to może 640-stka lub EXC 525?

3

Odp: Pierwsze SM.

Jezeli nie musi byc wsciekłe i jadowite to moze trafisz w tej kasie SMC690. Ja mam 191cm i 88 kg i daje rade xD
Wiadomo to nie lekka wsciekła 450 ale cos za cos - silnik wytrzyma 60 tys km a nie 6 i nie zmieniasz oleju co 5 minut tylko co 5 tys km.

4

Odp: Pierwsze SM.

w tej cenie szukaj wtrysku w EXC czyli rocznik powyżej 2012 i najlepiej 450/500. Albo Husaberg na wtrysku z piionowym cylindrem ;)

5

Odp: Pierwsze SM.

dzikidziki napisał/a:

Odpadają wszelkiego rodzaju drz-ty, bo jako, że wieść gminna niesie, że są bezobsługowe, sporo ludzi NIC przy nich nie robi

Gość rozbił bank jednym zdaniem :D Za tą kasę kupisz już exc na wtrysku, zostaw troszkę na sprawdzenie moto, zrób co trzeba i miłej zabawy :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

6

Odp: Pierwsze SM.

Dzięki wielkie za odpowiedzi, szukam w takim razie EXC na wtrysku, może uda się coś znaleźć :)