16

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Jak z jakością? Miałem brać zety tylko listków czarnych nigdzie nie maja

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

17

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Jakość jest zadowalająca chociaż sam pręt mógłby być troszkę ładniej wykończony bo wyglada jakbyś ktoś go wyginał w garażu ale może za dużo wymagam. Ogólnie jestem zadowolony. Później zrobię Ci fotkę jak to wyglada z bliska

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

18

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Koso napisał/a:

Jak z jakością? Miałem brać zety tylko listków czarnych nigdzie nie maja

[url]https://allegro.pl/uzytkownik/MEFO-MX[/url]

RMX 450Z

19

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Ja właśnie od nich kupiłem moje handbary

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

20

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Właśnie chciałem zamówić i zapomniałem jaka ma grubość kierownica?
Mocowanie 22 czy 28mm?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

21

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

28

22

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

panowie, odkopie.

Jaki model w koncu pasuje z zety: pro armor + u-clamp?

czy ze wszystkim trzeba kombinowac?

SMCR Wings

23 Ostatnio edytowany przez ecetera (2018-08-03 16:57:53)

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Tutaj chodzi o mocowanie. Ja kupiłem u-clamp ale tak szczerze to nie bardzo to pasuje. Byłem w stanie to zamontować ale z bólem i efekt nie do końca jest zadowalający. Gdybym miał teraz kupować to spróbowałbym to normalne - proste mocowanie.

24

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

proste nie podejda bo przewody...
wzialem z PP, trudno beda bez sliderow po bokach

SMCR Wings

25

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Nie mogę teraz dokładnie się przyjżeć, ale w SMC miałem handbary z PP i proste, długie mocowania zety ze względu na pompę Brembo RCS. Wszystko pasowało. SFMario może coś podpowiedzieć, bo ma ten motocykl u siebie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

z PP sa u clampy w standardzie i do serii pasuje

SMCR Wings

27

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

To wiem, bo miałem standardowe, ale po wymianie pompy musiałem wymienić, bo się nie mieściła. Chodzi mi o to że Zety też powinny pasować. Chyba.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

To ja pozwolę sobie ponownie odkopać temat, gdyż sam stoję przed łamigłówką dobrania odpowiedniego typu mocowania i jego średnicy, tychże handbarów. Znalazłem na YT gościa który jeździ już z zamontowanymi lecz gościu szprecha po niemiecku w przeciwieństwie do mnie, i jest gwiazdorem więc raczej nie doczekałbym się rychło odpowiedzi, na szczęście obraz mówi więcej niż tysiąc słów więc podsyłając screenshota mam nadzieje, że podpowiecie mi jakie dokładnie jest tam mocowanko.
Krótkie czy długie? Proste czy U-Clamp? No i 22 czy 28mm (bo umiejscowione jest pośrednio)?

[url=https://ibb.co/K2GFVQ7]https://i.ibb.co/StxRV10/handbary.jpg[/url]

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

29

Odp: Handbary zeta KTM SMC R

Jak masz seryjną pompę to krótkie wystarczą, jak masz w planach wymianę pompy na radialną to długie. W obu przypadkach 28 mm.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"