16

Odp: Cześć!

Daj znać potem jak chodzi maszyna!

17

Odp: Cześć!

@dariusz087
:D

SMCR

18

Odp: Cześć!

Mój na razie przechodzi proces cywilizowania - wyrzucenie ogona, zmiana lusterek i wydechu.
200km zrobiłem póki co i jestem zachwycony :)

19

Odp: Cześć!

na jaki wydech padł wybór? dej no foty! :)

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

20

Odp: Cześć!

Będzie Dominator. Miałem wcześniej ich wydech Suzuki GSX-R 600, kilku kumpli również miało u siebie. Obecnie kolega w YZ450F ma Dominatora i fajnie mu to gra.
A oni mają taką fajną akcję, że robią wydech za darmo do motocykla, którego nie mają jeszcze w ofercie. Także zalapalem się na to i zobaczymy jak im wyjdzie. Zawsze jak mi się nie spodoba, to mogę wrócić do standardowego, albo polować na coś innego.
Fotki będą po wymianie ;)

21

Odp: Cześć!

Mam w SMC-R i nie ma się do czego przyczepić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Cześć!

Ooo, masz tego HP1 z carbonową końcówką? Pokaż jeśli możesz jak to się w smc prezentuje :)

23

Odp: Cześć!

Wyślij mi maila na PW to podeślę fotki, Coś nie umiem tu tego wrzucić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

24

Odp: Cześć!

Sprawdź pocztę. Zdjęcia z dziś.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: Cześć!

Dzięki, dostałem. Wygląda całkiem fajnie, skoro mówisz, że tak samo dobrze brzmi, to zapowiada się dobry wydech dla mnie ;)

26

Odp: Cześć!

Ja mam dB killer wsadzony i jest OK. Nie próbowałem bez.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: Cześć!

Też poproszę fotki na Pw

SMCR

28

Odp: Cześć!

bauer napisał/a:

Też poproszę fotki na Pw

Wyślij mi adres na PW

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

29

Odp: Cześć!

hehe tez juz mam, musze ta puszke wywalic bo masakra,