1

Temat: |S| lusterka pod kierownice

Lusterka nowe - 60 z wysyłka


Wymiary:

średnica lusterka: 78 mm,
długość ramienia lustra: 60 mm,
długość mocowania: 62 mm.


[url=https://naforum.zapodaj.net/be359fd6ebeb.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/be359fd6ebeb.jpg[/url]

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

2

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Witam
Czy jest możliwość montażu na rurce kiery przy manetce, a nie z boku jak ciężarki? I ewentualnie na jaką średnicę kiery podejdą?

3

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Odpowiem za kolegę, normalnie da się zamontować na kierownicy 22-26mm

FZS 600 ->  DRZ 400 SM -> GSX-R 750 -> SMC 690 -> WR450F SM -> CBR 954RR -> GSX-R 750 -> MT-09  ->  ... ?

4

Odp: |S| lusterka pod kierownice

A jak kierownica zmniejsza swoją średnicę z 28 na 22? Trzeba wtedy mocowania podrzeźbić w stożek, właśnie kombinuję u siebie..

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

5

Odp: |S| lusterka pod kierownice

To biorę, poszło PW.

6 Ostatnio edytowany przez Koso (2019-02-19 18:04:55)

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Osobiście mam zamontowane tak w 690, widać wszystko nawet lepiej niż w oryginalnych
[url=https://naforum.zapodaj.net/df0180e1def9.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/df0180e1def9.jpg[/url]

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

7

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Koso napisał/a:

widać wszystko nawet lepiej niż w oryginalnych

Proszę Cię...

8

Odp: |S| lusterka pod kierownice

SFMario napisał/a:
Koso napisał/a:

widać wszystko nawet lepiej niż w oryginalnych

Proszę Cię...

mi zdecydowanie wygodniej w takich niż w stockowych dr-z, więc ma to sens ;)

RMX 450Z

9

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Wygodniej nie znaczy że jest lepsza widoczność.
Ja za przeproszeniem gówno w nich widzę i muszę cyrkowe sztuki odstawiać żeby zobaczyć czy pogubiłem już kumpli czy jeszcze nie albo czy to auto za mną to psiarnia czy złotówa..
Ale może to juz wzrok nie ten z racji wieku i czas na okulary....

10

Odp: |S| lusterka pod kierownice

SFMario napisał/a:

Wygodniej nie znaczy że jest lepsza widoczność.
Ja za przeproszeniem gówno w nich widzę i muszę cyrkowe sztuki odstawiać żeby zobaczyć czy pogubiłem już kumpli czy jeszcze nie albo czy to auto za mną to psiarnia czy złotówa..
Ale może to juz wzrok nie ten z racji wieku i czas na okulary....

popieram, to nie kwestia wieku i braku okularów :) gadżet ciekawy ale nie dla mnie.

11

Odp: |S| lusterka pod kierownice

To są lusterka w stylu "zwykłe mi przeszkadzają ale jak jeżdżę bez to się psiarnia czepia". Sam takie miałem. Coś w nich widać ale patrzenie się co chwilę w dół i spuszczanie wzroku z jezdni na dłuższą metę mnie męczyło. To już wolałem się odwracać.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

12

Odp: |S| lusterka pod kierownice

SFMario napisał/a:

Wygodniej nie znaczy że jest lepsza widoczność.
Ja za przeproszeniem gówno w nich widzę i muszę cyrkowe sztuki odstawiać żeby zobaczyć czy pogubiłem już kumpli czy jeszcze nie albo czy to auto za mną to psiarnia czy złotówa..
Ale może to juz wzrok nie ten z racji wieku i czas na okulary....

Ok, to napiszę inaczej - na stockowych kiepsko, przeszkadzały mi. W tych widzę idealnie to co potrzebuje (prześwit pod pachą) i nic mi nie zasłania. Pewnie kwestia gustu, głowę też odwracam.

RMX 450Z

13 Ostatnio edytowany przez elmo_mc (2019-02-20 22:28:33)

Odp: |S| lusterka pod kierownice

No ja w WRce nie mam żadnych więc muszę mieć cokolwiek, a takie wg mnie bardziej pasują.

14

Odp: |S| lusterka pod kierownice

tez je mialem i dla mnie git , cos tam w nich widac , fajnie wygladaja i nie wystawaja metr poza sylwetke motocykla , na przygladzie czy przy kontroli nigdy nikt slowem o nich nie wspomnial , tanie w wymianie jak wyleca...dla mnie git

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

15

Odp: |S| lusterka pod kierownice

Mam takie same- wszystko w nich idealnie widać. Jeśli ktoś ma problem z widocznością, to być może są zamontowane za daleko od manetek? w sensie, za blisko środka kierownicy. Wtedy widoczność diametralnie spada, a kilka cm robi już dużą różnicę. Ja mam inny problem- kilka razy już zmieniałem bo pękły w tym najcieńszym miejscu : (

IG: e.xtremalny