1

Temat: Pozdrowienia z Torunia ;)

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z Torunia, mam 23lata i planuje zakupić jakieś SUPERMOTO  :P

Two Worlds, One Bike

2

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Siema  :D

motoslide.com

3

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

siema ziąąąą :p

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

4

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Siemasz :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

5

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Cześć,

Wczoraj byłem w Twoim mieście i widziałem nawet kogoś na żółtej DRZ w okleinach. Więc samotny to raczej nie będziesz ;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Siema

7

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

czesc

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

8

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

hacker33 napisał/a:

Cześć,

Wczoraj byłem w Twoim mieście i widziałem nawet kogoś na żółtej DRZ w okleinach. Więc samotny to raczej nie będziesz ;)

No proszę :P A owszem gdzieś też mi kiedyś śmignęła :)

Two Worlds, One Bike

9

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Kupuj sprzęta i polatamy. To żółte coś jest na sprzedaż :) Sam jestem w posiadaniu identycznej czarnej DRZ więc śmiganie jak na początek jest pierwsza klasa :D

link do aukcji --> [url]http://allegro.pl/item1170195431_suzuki_drz_400_dr_z_sm_supermoto_perelka.html[/url]

10

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

Redzias napisał/a:

Kupuj sprzęta i polatamy. To żółte coś jest na sprzedaż :) Sam jestem w posiadaniu identycznej czarnej DRZ więc śmiganie jak na początek jest pierwsza klasa :D

link do aukcji --> [url]http://allegro.pl/item1170195431_suzuki_drz_400_dr_z_sm_supermoto_perelka.html[/url]

To jest to co mi śmignęło :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Pozdrowienia z Torunia ;)

siemasz. poltora roku temu ogladlem tam niebieską TTRkę 600 w supermoto. ale koleś chciał za nią jakąś kosmiczną sumę, a była lakierowana, więc sobie odpuściłem, heh.

100% Supermoto