1

Temat: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

KTM SMC-R 690 SM Cena Tylko Ten Weekend

Z racji powagi sytuacji , kontakt tylko telefoniczny , wszystko w linku do ogłoszenia [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-r-690-sm-cena-tylko-ten-weekend-mivk-n-barracuda-lodz-CID5-IDxpN1U.html[/url]

2

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Hehe cena tylko na weekend. Zawsze się zastanawiałem o co chodzi w takich ofertach ? A po weekendzie już nie będziesz chciał pilnie sprzedać i cena będzie wyższa ?  W poniedziałek już nie sprzedasz go za taka kwotę jak w niedziele ?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

3

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

van-zizi napisał/a:

Hehe cena tylko na weekend. Zawsze się zastanawiałem o co chodzi w takich ofertach ? A po weekendzie już nie będziesz chciał pilnie sprzedać i cena będzie wyższa ?  W poniedziałek już nie sprzedasz go za taka kwotę jak w niedziele ?

kolego trochę powagi sytuacji, kolega ktm'a sprzedaje tylko w weekend....

4

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

van-zizi napisał/a:

Hehe cena tylko na weekend. Zawsze się zastanawiałem o co chodzi w takich ofertach ? A po weekendzie już nie będziesz chciał pilnie sprzedać i cena będzie wyższa ?  W poniedziałek już nie sprzedasz go za taka kwotę jak w niedziele ?

Zdziwił byś się ale miałem taką sytuacje z jednym forumowiczem przy rozmowach o kupnie motocykla :) dobrze , że zgadaliśmy się o tym przed moim przyjazdem . Taka nauczka na przyszłość - w weekend znaczy w weekend ! :)

5

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Ja osobiście też zawsze myślałem, że jest to cena weekendowa. Jak w Lidlu czy Biedronce. A później promocji już nie ma.

Czyli jak jest napisane często cena do końca tygodnia/miesiąca to znaczy, że?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6 Ostatnio edytowany przez Dziku (2019-01-25 14:12:54)

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

van-zizi napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem o co chodzi w takich ofertach ?

Ja się zastanawiam, po co są oferty z zaznaczeniem, że moto już sprzedane, albo rezerwacja, a potem ogłoszenie stoi miesiąc albo więcej ;) Albo kask i strój w komplecie, to co, że rozmiar głowy i stroju inny, ale co tam - dodaję.

EXC 525 in progress

7

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Powiem tak , liczyłem na większa empatię ze strony forumowiczów , ale widze nie ma co liczyć :)

Miałem wczoraj poważny wypadek i potrzebuje na już pieniędzy , sprzeda moto po zaniżonej cenie wydała mi się najszybsza , najprostsza i bezbolesna :) Co do tego ,ze weekend to dlatego ,ze musze zapłacić fakturę na kwotę znacznie przewyższająca cenę takiego motorka , więc nie mam dużego wyboru , a tak pieniądze mogę skołować bezinwazyjnie i kombinowania .

Zawsze trzeba szukać dziury w całym ? Cxy jakoś tak

8

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Szanowny kolego, nikt tu nie szuka dziury w całym. Sam miałem sytuację tak jak Ty, tylko ja wystawiłem lapka do gier, gdzie przedział potencjalnych kupujących zawiera się od 8 do 80 lat, Ty natomiast sprzedajesz moto w bardzo wąskiej grupie docelowej, w zimie w cenie niezbyt okazyjnej trwającej 3 dni. Pozostało mi tylko życzyć Ci powodzenia.

EXC 525 in progress

9

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Życzę powodzenia, patrząc po zdjęciach - piękna sztuka!

10

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Ja szukając długo sm dla siebie pamietam doskonale ogłoszenie z tym motocyklem i wtedy pisał, że sprzedaje z powodu jakiejś nagłej nieprzewidzianej sytuacji rodzinnej (w tym obecnym ogłoszeniu też jest o tym wzmianka ale widać nowy fakt zaistniał - wypadek), więc teraz opowieść o nagłym wypadku wydaje mi się trochę dmuchana. Trzeba to sprawdzić. Nie brałem pod uwagę z racji malowania proszkowo elementów. Cena wtedy też była taka sama z tego co pamiętam.

MT-07

11

Odp: KTM SMC-R SMCR dodatki Cena tylko ten Weekend

Nie siej fermentu skoro nie „pamiętasz”


Temat do zamknięcia.