1

Temat: Mechanik/dobry serwis

Witam szukam dobrego mechanika lub serwisu który ma pojęcie o KTM, planowałbym na wiosnę zabrać swojego dziobaka na kontrolę luzów zaworowych, ogólny stan silnika oraz posłuchać opinii kogoś kto się zna na tym silniku. Po prostu ocena stanu i wrazie potrzeby naprawa. Kielce okolice, Jędrzejów ( we Włoszczowie nawet nie szukam bo tu am6 umieją popuścić silnik który sam umiem nawet zrobić...)

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

2

Odp: Mechanik/dobry serwis

zaraz Ci podeślę na messengerze numer i kontakt do Kielc.

3

Odp: Mechanik/dobry serwis

Kontrolę luzów możesz przeprowadzić samemu mając podstawowe narzędzi, do regulacji potrzebujesz dodatkowo klucza dynamometrycznego.

4

Odp: Mechanik/dobry serwis

Podłącze się pod temat tylko sxf 450 najlepiej Warszawa lub okolice ?

5

Odp: Mechanik/dobry serwis

mainz napisał/a:

Podłącze się pod temat tylko sxf 450 najlepiej Warszawa lub okolice ?

Lobomoto

https://www.bikepics.com/members/81

6

Odp: Mechanik/dobry serwis

AIM motocykle ogarna

7 Ostatnio edytowany przez snieg (2019-01-16 17:12:33)

Odp: Mechanik/dobry serwis

dr Gonzo napisał/a:

AIM motocykle ogarna

Jedyny słuszny serwis :P

#21, śnieg

8 Ostatnio edytowany przez kubik977 (2019-01-16 18:51:53)

Odp: Mechanik/dobry serwis

SFMario napisał/a:

Kontrolę luzów możesz przeprowadzić samemu mając podstawowe narzędzi, do regulacji potrzebujesz dodatkowo klucza dynamometrycznego.

Przeciez w 690 jest regulacja luzu poprzez wymiane płytek na węższe/szersze :P

Ale jak już w temacie, ktoś poleci warsztat w Lubuskiem?

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

9

Odp: Mechanik/dobry serwis

A Bros Racing ? oni zajmują się tylko Yamahami?

10

Odp: Mechanik/dobry serwis

Boze, nie robcie z regulacji zaworow jakiejs wielkiej filozofii, co tylko naznaczone zaklady moga dobrze zrobic :-)

Od siebie moge polecic herdka z motojamy , Lukasa_525 lub ja Ci to moge ogarnac przed sezonem po kolezensku. Elo.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11

Odp: Mechanik/dobry serwis

levis napisał/a:

Boze, nie robcie z regulacji zaworow jakiejs wielkiej filozofii, co tylko naznaczone zaklady moga dobrze zrobic :-)

Łatwo jest to mówić komuś kto robił to wiele razy :) Nawet pozornie proste czynności wymagające otwierania silnika , wykonywane pierwszy raz mogą nie być takie oczywiste :) nawet z manualem. Ja akurat szukam dobrego serwisu do małej generalki, nie do inspekcji.

12

Odp: Mechanik/dobry serwis

mainz napisał/a:
levis napisał/a:

Boze, nie robcie z regulacji zaworow jakiejs wielkiej filozofii, co tylko naznaczone zaklady moga dobrze zrobic :-)

Łatwo jest to mówić komuś kto robił to wiele razy :) Nawet pozornie proste czynności wymagające otwierania silnika , wykonywane pierwszy raz mogą nie być takie oczywiste :) nawet z manualem. Ja akurat szukam dobrego serwisu do małej generalki, nie do inspekcji.

łatwe jest. robilem pierwszy raz u siebie i nie było problemu, trzeba mieć po prostu pare narzędzi.

RMX 450Z

13

Odp: Mechanik/dobry serwis

Też myślałem że to prosta robota. Tylko że już na ustawieniu położenia tłoka się zatrzymałem, bo miał być znak na prądnicy litera T a były tylko kropki i kreski. Więc nie zawsze jest tak łatwo.

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

14

Odp: Mechanik/dobry serwis

Kurde, dajcie zarobić mechanikom a nie tam samemu coś popsujecie jeszcze ;)
W Ursusie jest mechanik, widywałem tam supermociaki, to chyba jest brat któregoś z forumowiczów, hm...mallly200sx ?
Levis powinien wiedzieć.

EXC 525 in progress

15

Odp: Mechanik/dobry serwis

Chłopaki to wszystko na Wawę? Lobo i AIM to jedyne polecane przez was warsztaty?