12,916

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja chciałbym dodać od siebie, żeby nie zwracać uwagi na Q= 0,21. W swojej DRZ miałem też tak wpisane i śmigając tak 3 lata na kategorie A2 nigdy nikt nie robił problemów. Sorry za OFFTOP

12,917

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

kotlecior napisał/a:

Ja chciałbym dodać od siebie, żeby nie zwracać uwagi na Q= 0,21. W swojej DRZ miałem też tak wpisane i śmigając tak 3 lata na kategorie A2 nigdy nikt nie robił problemów. Sorry za OFFTOP

Nie pisz bzdur. Mojego ziomka za to zholowali i mandat do tego tak samo w DR-Z ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

12,918

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

moja DRZ też nie była na A2 , stostunek był nawet 0.24 bodajże . 4 kontrole i nikt słowem o tym nie wspomniał , jeden policjant nawet nie wiedział do końca co to kategoria A2 , więc...

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

12,919

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Oui napisał/a:

moja DRZ też nie była na A2 , stostunek był nawet 0.24 bodajże . 4 kontrole i nikt słowem o tym nie wspomniał , jeden policjant nawet nie wiedział do końca co to kategoria A2 , więc...

przekracza to przekracza i nie jest legalne. nie piszcie głupot, ktoś przeczyta, nie pomyśli i będzie miał wtopę przy pierwszej lepszej kontroli.

RMX 450Z

12,920

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dokładnie, wszystko zależy od pałkarza czy się doczepi. Żeby później nie było tłumaczeń ,,bo na forum supermoto pisali...'' ;)

12,921

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ogólnie w DR-Ztach SM jest wpisywana waga na sucho i przez to nie zgadza się właśnie ten stosunek. Dzwoniłem do znajomego ze stacji kontroli pojazdów i mówił że bez problemu może mi wystawić że w dowodzie jest błędna waga i wpisze taką żeby się zgadzało ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

12,922

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Ogólnie w DR-Ztach SM jest wpisywana waga na sucho i przez to nie zgadza się właśnie ten stosunek. Dzwoniłem do znajomego ze stacji kontroli pojazdów i mówił że bez problemu może mi wystawić że w dowodzie jest błędna waga i wpisze taką żeby się zgadzało ;)

A ten znajomy to może na okręgowej pracuje? :P Bo mam swojego kata zblokowanego mapą z wykresem z hamowni i żaden diagnosta mnie nie lubi :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

12,923

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ja znam diagnoste ktory lubi pieniazki, ale jak kiedys pytalem o taki zabieg to mowil ze wydzial komunikacji nikogo nie lubi :D
ale to moze miastem idzie.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

12,924

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

kubik977 napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Ogólnie w DR-Ztach SM jest wpisywana waga na sucho i przez to nie zgadza się właśnie ten stosunek. Dzwoniłem do znajomego ze stacji kontroli pojazdów i mówił że bez problemu może mi wystawić że w dowodzie jest błędna waga i wpisze taką żeby się zgadzało ;)

A ten znajomy to może na okręgowej pracuje? :P Bo mam swojego kata zblokowanego mapą z wykresem z hamowni i żaden diagnosta mnie nie lubi :P

Tylko u ciebie zabieg dużo więcej rzeczy obejmował, a dr-z SM według danych serwisowych mieści się w A2 tylko idioci wpisują wage na sucho zamiast na mokro i potem się nie zgadza i tu jest tylko zmiana masy :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

12,925 Ostatnio edytowany przez Equil (2019-01-10 20:32:19)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ze znajomym diagnostą ze stacji okręgowej rozmawiałem o tym kilka msc temu i na tyle ile pamiętam mówił, że to nie do nich z blokowaniem, wykresami, bo  nie należy to do ich kompetencji, poza tym nie są w stanie stwierdzić zgody tych dokumentów ze stanem faktycznym (a taki wykres jest nic nieznaczącym dokumentem dla nich zgodnie z obowiązującym prawem), w dodatku ponoszą później konsekwencje tego itd. A jak już to bardziej właściwym będzie udanie się  do wydziału komunikacji.

Z kolei 2 lata temu inny mówił, że jedynie producent może zablokować i tylko taki dokument mogą zaakceptować.

A część diagnostów to nawet nie wie, że jest coś takiego jak A2 i A :)

12,926

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

U nas to jest za slabo w prawie okreslone. U mnie wydzial mowi ze nie ma problemu tylko musze miec dodatkowy przeglad, o ktory trudno. Musze zalatwic dodatkowy na okregowej z jakims spoko diagnostą i dla mnie byloby juz po problemie.

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

12,927

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ładna wr-ka, ciekawe czy akrap oryginalny?
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr250x-ID6BDQHT.html#e7c38296f9[/url]

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

12,928

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

loolser napisał/a:

Ładna wr-ka, ciekawe czy akrap oryginalny?
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr250x-ID6BDQHT.html#e7c38296f9[/url]

Spójrz na średnicę kolektora i na średnicę rury idącej do tłumika.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12,929

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

loolser napisał/a:

Ładna wr-ka, ciekawe czy akrap oryginalny?
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr250x-ID6BDQHT.html#e7c38296f9[/url]

Akrap z alie.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

12,930

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Siemanko, kojarzy ktoś sprzęta?
Na co zwracać uwagę przy oględzinach?
[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sms630-ktm-smc-sm610-65-km-supermoto-CID5-IDuIHYL.html?fbclid=IwAR08zhQFD0LZoCopRC15-jayeA4yT8xedyh4rl12hnU_Z_h6_0bBxUGz_zY[/url]

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690