1 Ostatnio edytowany przez mentorsct (2019-01-07 06:18:32)

Temat: nieaktualne

ktoś z mojego konta to wstawił :/

2 Ostatnio edytowany przez pol_lol (2019-01-06 16:38:31)

Odp: nieaktualne

Na remont też będziecie zbierać?
Ma 18 lat, niech idzie do roboty...weźmie kredyt na rozruch. Co za czasy, najlepiej podstawić pod gębę, albo wyżebrać i się bawić.

3

Odp: nieaktualne

pol_lol BRAWO

Freeride 350

4

Odp: nieaktualne

Zabawna zbiórka.
Skąd mamy wiedzieć, że to nie cwaniak który chce za friko dostać 20 patoli?
Ten "kolega" istnieje? Ma jakieś imię? Nazwisko? Ma w ogóle motocykl? Startował już w jakiś zawodach? Ma jakieś osiągnięcia?
Czy obejrzał relację w TV i powiedział - też tak chcę!
"Zrobię zbiórkę kasy, kupię motocykl nauczę się jeździć i wystartują w najtrudniejszych zawodach na świecie?"

Ma chłopak odwagę zbierać pieniądze od innych to niech ma odwagę się przedstawić, opisać, pokazać twarz, motocykl i że w ogóle jeździ.

Ja do wielu takich zbiórek już straciłem zaufanie. Nie ma konkretnej osoby, twarzy, dowodu, że zbiórka jest prawdziwa to nie wpłacam.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: nieaktualne

Brzmi jak przekret z OLX :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6

Odp: nieaktualne

Może niech spróbuje na jakimś forum mx/cross? Tu jest forum supermoto. Aaa, jeszcze jedno - może lepiej na "horom curke" niech spróbuje?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: nieaktualne

w wieku 18 lat miałem yamahae yz125 z 89r, zarobiłem na nią zagranicą własnymi ręcami tak jak na ktm, niech idzie do roboty dla chcącego nic trudnego

benzyna

8

Odp: nieaktualne

Poka jakiś filmik tego dobrego rajdera to może dam piątka.

EXC 525 in progress

9

Odp: nieaktualne

Najgorszy i najbardziej tajemniczy opis jaki widziałem na tej stronie

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

10

Odp: nieaktualne

Zbiórka na pomagam zniknęła

11

Odp: nieaktualne

Może już zebrał i zaczął treningi?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: nieaktualne

Ee wątpię, może się sponsorzy rzucili :D Błażusiak junior k***a :D