1

Temat: Kompresor/sprężarka powietrza

Kłaniam się,

rozglądam się za jakimś tanim (do 500zł) dopasowanym do domowych potrzeb kompresorem.
Wzornictwem i zaufaniem skłaniam się ku marce Stanley, lecz opinie o ich kompresorach przeważają raczej w negatywną stronę.

Stąd moje pytanie czy wy używacie, jeśli tak to jakich, i jak się sprawują w dłuższej eksploatacji.

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

2

Odp: Kompresor/sprężarka powietrza

na pewno 50L + tyle Ci moge powiedziec :)

Ja uzywam jakiegoś scheepatcha czy jakoś tak z leroy merlin - już kilka lat daje radę, tylko tyle, ze 25L, więc trochę mało.

słyszałem dobre opinie o kompresorach firmy magnum.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Kompresor/sprężarka powietrza

Ja mam ABAC dwutłokowy 50L, daje radę

4

Odp: Kompresor/sprężarka powietrza

levis napisał/a:

na pewno 50L + tyle Ci moge powiedziec :)

Ja uzywam jakiegoś scheepatcha czy jakoś tak z leroy merlin - już kilka lat daje radę, tylko tyle, ze 25L, więc trochę mało.

Mam ten sam w pracy. Ciągnie już kilka lat - zwłaszcza zimą na mrozie. Olej już chyba z niego cały wyciekł bo się poci jak świnia ale działa i przestać nie chce:) Po kilku dniach odpadł filtr powietrza.

Jeżeli chcesz coś pro to ja bym kupił Kupczyka. Mają dobre promocje, duży wybór (poziome, pionowe). Zaplecze z częściami serwisowymi.
W Casto masz kompresory Airpress. Sprzedają też sami. Firma ma siedzibę dwie ulice od mojej. Jest sklep, serwis. Firma widać cały czas się rozwija.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD