436

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Żona wyjeżdżała na szkolenia nieraz i po 8 dni z rzędu, a nieraz na weekendy więc jak się zostaje z 20 miesięcznym dzieckiem to nie jest łatwo się czasem "wyrwać" i zrobić 600-700km, chyba żebym miał jechać na pewniaka że jest już ustalona w miarę cena i osoba sprzedająca np. ktoś z forum z dłuższym stażem, albo moto przeglądnięte przez kogoś z forum

Tylko winni się tłumaczą. Trzeba było małego wepchnąć dziadkom na przechowanie i dzidować po moto w Polskę. Naprawdę uważasz że jak ktoś z forum (jakiegokolwiek) sprzęt Ci pojedzie i obejrzy za przysłowiową flaszkę, to zna się na pewno na motocyklach i jest serwisowym guru? Zdziwiłbyś się. Dobrze że to motorek jedynie za kilkanaście tyś a nie superbike za np. 50-70 koła. LOL

Odnośnie ceny - znam takich sprzedających, którzy nawet 50zl nie spuszczali i moto odjeżdżało z zadowolonym nowym właścicielem, w dodatku na rezerwie ;P

Nie twórz sztucznych problemów i nie wymyślaj, goń po tę wr'kę bo jak Ci ją ktoś dmuchnie sprzed nosa, to pętla bieszczadzka będzie chyba na szyi.. :> Zrób se prezent na Mikołajki, X-mas is coming :P

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

437

Odp: Kupię WR250X

Nie wiem na chooj się wkurwiacie, nie pasuje to olać temat i tyle.

xtremix napisał/a:

Tylko winni się tłumaczą

Nashman jest winny niby czemu? Paranoja to tu wychodzi od części użytkowników niestety.

EXC 525 in progress

438

Odp: Kupię WR250X

Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie.

Temat można zamknąć.

MT-07

439

Odp: Kupię WR250X

:(

440

Odp: Kupię WR250X

Nashman kupił chyba kupił Moto HURRRAAAAA

441

Odp: Kupię WR250X

Kurde, mam w firefoxie skrót do tego tematu :/

EXC 525 in progress

442

Odp: Kupię WR250X

Nie kupił tylko wziął sobie do serca to, że wszystko zostało tutaj już powiedziane i podjął decyzję o kupnie wr250x. Tak mi się wydaje :)

WR250X -> Husaria 701

443 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2018-12-06 00:37:53)

Odp: Kupię WR250X

Jest tak jak napisał Shonek: jeszcze nie kupił ale utwierdziłem się w przekonaniu jak bardzo WR250X wpisuje się w moje potrzeby.
Tak naprawdę nie wykorzystał bym potencjału 50-60 konnego SM i wiem, że w środowisku w jakim będę się poruszał przez większośc czasu to wuerka spełni swoje zadanie najlepiej, a co najważniejsze - da dużo funu i na pewno tak szybko a może i nigdy nie dojdę do 100%  możliwości tego sprzętu.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za pomoc, a w szczególności:

Dziku, DumDum, Shonek, Gierwi, Hacker33, Anderson10, Superczesiu, Lewyy, Oui, Mally200sx, Karolo, LukAs_525, Xtremix, Bartek123w, Spidi460, Johny_55, Pol_lol, Żaba (i tu przepraszam jak kogoś z życzliwych osób pominąłem).

Za to osoby pokroju:
Matkrk, Bomber, Levis, JohnnyQulawaPała, Jachu111, Geras to niech się zastanowią nad swoim poziomem kultury, czy nie warto czegoś zmienić na lepsze. Może w okoliczności zbliżających się Świąt będzie okazja do poprawy:)

Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc!



edit: P.S. po moto jadę jutro bądź w piątek - wr250x.

MT-07

444

Odp: Kupię WR250X

pochwal się jak kupisz i zamykajmy ten temat :)

Powodzenia

445

Odp: Kupię WR250X

Po kupnie to się dopiero zacznie pisanie w nowym temacie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

446

Odp: Kupię WR250X

Dzięki Karolo. Jak kupię to napiszę.

Hacker, co masz na myśli? Kupię, zmienię wydech, dołożę sterownik, zmienię przełożenia, kierownicę i będzie gotowe moto:)

MT-07

447

Odp: Kupię WR250X

Trzymamy kciuki.

FMF programmer już na Ciebie czeka, a co wsadzić jeszcze trzeba z podstawowych gratów to już wiesz. Ja wr'ce dziś zafundowałem nową irydową świecę na Mikojajki i grzane manety Tusk+Renthal - wczoraj pojeździłem to trochę jednak zimno w ręce i czas to zmienić.. Gdzie ta wiosna? ;)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

448

Odp: Kupię WR250X

Cieszę się, że w końcu podjąłeś decyzję :) zatem czekamy na foto! Oby sprzęt, po który jedziesz okazał się wart zachodu. I byle do wiosny :)

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

449

Odp: Kupię WR250X

No i jest wuerka:)

[url]https://zapodaj.net/d0415439110f2.jpg.html[/url]

MT-07

450

Odp: Kupię WR250X

zajebiście! teraz kręcić tylko kilometry

benzyna