1

Temat: samochody RC ktoś coś??

Hej,

Szukam kogoś wśród znajomych kto pomoże w ogarnięciu rabatu na zakup konkretnego autka RC. Model mam już wybrany :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2

Odp: samochody RC ktoś coś??

Zagadaj w RC club Poznań. Niektórzy mają swoje sklepy, inni dobre znajomości. Z ciekawości, co wybrałeś?

PBM

3

Odp: samochody RC ktoś coś??

Dla mojego syna na gwaizdke. Traxxas slash 4x4 z oba tsm i low cg

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

4

Odp: samochody RC ktoś coś??

Droga zabawka. Na pewno nie wolał byś kupić mu jakiegoś porządnego podwozia? Nawet z bardziej gównianą elektroniką na start?

PBM

5

Odp: samochody RC ktoś coś??

Rok temu dostal Carrera Profi RC i mega dawal rade. Kolejny krok Slash a co dalej to zobaczymy.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

6

Odp: samochody RC ktoś coś??

Mam dokładnie ten sam model. Mega polecam daje radę i do tego fajna zabawa. Jedyne co mi poszło przez ponad rok użytkowania to wahacz (ale to z mojej winy) i spaliło się sprzęgło ale to oddaję na gwarancję w styczniu.

7

Odp: samochody RC ktoś coś??

skora525 napisał/a:

Mam dokładnie ten sam model. Mega polecam daje radę i do tego fajna zabawa. Jedyne co mi poszło przez ponad rok użytkowania to wahacz (ale to z mojej winy) i spaliło się sprzęgło ale to oddaję na gwarancję w styczniu.


Jakiej używasz baterii?? Lipo 3s ?? Słyszałem że przy mocnych bateriach czasami jest problem z półosiami seryjnymi.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

8

Odp: samochody RC ktoś coś??

Mogę polecić Losi mini 8ight-t, ogólnie miałem tylko sprzęt od Losi od skali 1:36 do 1:8, nie do zajebania :)

EXC 525 in progress

9 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-11-30 15:42:52)

Odp: samochody RC ktoś coś??

zaciekawiliście mnie tematem :) co możecie polecić dla kompletnego laika w czymś takim? żeby nie kosztowało milionów i dało trochę frajdy na początek. [url]https://www.eurorc.com/product/14043?currency=EUR&cc=EUR[/url] np coś takiego byłoby ok?

10

Odp: samochody RC ktoś coś??

Karolo napisał/a:

zaciekawiliście mnie tematem :) co możecie polecić dla kompletnego laika w czymś takim? żeby nie kosztowało milionów i dało trochę frajdy na początek. [url]https://www.eurorc.com/product/14043?currency=EUR&cc=EUR[/url] np coś takiego byłoby ok?

Na początek to trzeba określić budżet i preferencje :D
Co do twojego wyboru, ciężko będzie jeździć kompletem śrubek :D Nawet ich nigdzie nie wykorzystasz, bo Losi lubuje się w calówkach.

PBM

11

Odp: samochody RC ktoś coś??

Nope, mini 8ight-t ma system metryczny.

EXC 525 in progress

12

Odp: samochody RC ktoś coś??

Chodziło mi o sam wzór samochodziku. Nie mam o tym zielonego pojęcia i nie wiem w jakich granicach muszę mieć na to budżet, żeby spróbować czy mi się w ogóle spodoba. Musicie tłumaczyć jak krowie na rowie :D

13

Odp: samochody RC ktoś coś??

Dziku napisał/a:

Nope, mini 8ight-t ma system metryczny.

O widzisz, fajnie wiedzieć. Ale i tak śrubkami się nie pojeździ :D

Karolo, 8ight-T to truggy, moim zdaniem całkiem optymalny rodzaj, bo i na zawody można skoczyć i pośmigać samemu w trawie. Chociaż mini jest malutki, mam jego odpowiednik od Kyosho.
Ciężko coś doradzić jeśli nie wiesz czego i za ile chcesz :D Masz różne sprzęty za różny hajs. Jeśli chcesz tylko sprawdzić czy Ci się spodoba, to wystarczy zabawka. Albo coś chińskiego. Potem możesz kupić sobie jakieś zawodnicze nitro :D

PBM

14

Odp: samochody RC ktoś coś??

Jak znajdę dłuższą chwilę to sobie muszę sporo poczytać na ten temat, czyli pewnie w poniedziałek w robocie :P jakbym miał pytania to będę się odzywal :)

15

Odp: samochody RC ktoś coś??

maniek-rr312 napisał/a:
skora525 napisał/a:

Mam dokładnie ten sam model. Mega polecam daje radę i do tego fajna zabawa. Jedyne co mi poszło przez ponad rok użytkowania to wahacz (ale to z mojej winy) i spaliło się sprzęgło ale to oddaję na gwarancję w styczniu.


Jakiej używasz baterii?? Lipo 3s ?? Słyszałem że przy mocnych bateriach czasami jest problem z półosiami seryjnymi.

Używam Lipo 2s i nie miałem jeszcze problemów