1

Temat: Wr450 Dlawi się z wolnych

Witam jestem świeżym posiadaczem WR450 z 2004r i boryka mnie problem z dlawiem się z niskich obrotów gdy daje maneta w spód im wyższy bieg tym gorzej.  Zaraz po zakupie zaprowadziłem mechanikowi na regulację bo strzelał strasznie w wydech oraz znacznie gorzej zamulała .  Mechanik rozebral , wyczyścil bo podobno dużo syfu bylo  , wyregulowal i juz nie strzela ale nadal zamula tylko ze w mniejszym stopniu . I teraz zamierzam juz sam zajrzec w ten gaźnik. Prosił bym o jakieś sugestie na co zwrócić uwagę . Regulacja dawki paliwa jest od dolu gaznika , kolejna regulacja jest na iglicy , jest jeszcze jakaś regulacja powietrza ?

2

Odp: Wr450 Dlawi się z wolnych

Tak - są jeszcze dysze paliwa.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Wr450 Dlawi się z wolnych

dysze i iglica to podstawa. powietrze regulujesz na bieżąco manetką;)

4

Odp: Wr450 Dlawi się z wolnych

Przyczyną dlawienia się była pompka , trytytka złapałem na sztywno i juz jest o niebo lepiej , jedynie na 5 biegu z niskich obrotów tylko dławi, powiedzcie mi jak wasze WR  rwia na koło czy na 4 biegu każdy musi ją poderwać sama nie wstanie ? Czy z moja coś jest nie tak ?

5

Odp: Wr450 Dlawi się z wolnych

Mateusz3109 napisał/a:

Witam jestem świeżym posiadaczem WR450 z 2004r i boryka mnie problem z dlawiem się z niskich obrotów gdy daje maneta w spód im wyższy bieg tym gorzej.  Zaraz po zakupie zaprowadziłem mechanikowi na regulację bo strzelał strasznie w wydech oraz znacznie gorzej zamulała .  Mechanik rozebral , wyczyścil bo podobno dużo syfu bylo  , wyregulowal i juz nie strzela ale nadal zamula tylko ze w mniejszym stopniu . I teraz zamierzam juz sam zajrzec w ten gaźnik. Prosił bym o jakieś sugestie na co zwrócić uwagę . Regulacja dawki paliwa jest od dolu gaznika , kolejna regulacja jest na iglicy , jest jeszcze jakaś regulacja powietrza ?



witam również jestem świeży i szukam kogoś kto mi dokładnie powie w którym miejscu jest regulacja dawki paliwa