1 Ostatnio edytowany przez TaurusPL (2018-10-31 18:18:41)

Temat: Beta M4/DR350

Zakładam taki temat zbiorczy grzebania leży Becie bo nigdzie nie widzę na forum, a pewnie ktoś posiada na tyle wiedzy że się tutaj nią podzieli. Chciałbym żeby ktoś się wypowiedział nt. tego co można poprawić przy Moto,  modów etc., tzn:

Jakie są wymiary kół coby można mieć brudasy na zmianę (to pomierze w najbliższym czasie, to samo co dr350?, najlepiej jakby szła podmiana bez ruszania hamulca)?

Zmiana gaźnika i czego jeszcze tam do niego, podobno wstawienie TM33 lub TM36 poprawia charakterystykę na bardziej narwana, czy ktoś się wypowie na ten temat? znalazłem tanio gaźnik TM35 i myślałem nad jego zakupem.
(okej po konsultacji wiem, że trzeba wsadzić TM33, tylko nie wiem dalej po co adaptery skoro w oryginale siedzi BST33)

Bawienie się z cylindrem i tłokiem, gdzie można dostać zestaw do zwiększania pojemności, widziałem jedynie same tłoki.

Sam będę się teraz bawić w dodanie jakis crash padów wydrukowanych w 3D, jak wymyślę gdzie je zamontuję to udostępnie modele jakie zaprojektuje.

Co można zastosować na wydech coby go nie zniszczyło? Widziałem takie kolorowe jakby węże ogrodnicze zakładane na rure.?

MV Agusta F4 S 1+1 evo03 <- sprzedam/zamienię
Beta M4 3.5 <- sprzedam/zamienię
Honda CRF250R 2013 <- też xd

2

Odp: Beta M4/DR350

Stoję przed dylematem zmiany zębatki, obecnie jest 43 zęby, moto ma długie biegi, leci 120 pod lekkim wzniesieniem, a z niego 150. Rozważam 47, albo 49. Ale chyba wybiorę 49 i po prostu jak będę mieć zamiar zrobić na nim dłuższy wypad to po prostu zamienię na 43.

MV Agusta F4 S 1+1 evo03 <- sprzedam/zamienię
Beta M4 3.5 <- sprzedam/zamienię
Honda CRF250R 2013 <- też xd

3

Odp: Beta M4/DR350

43/49 to na jednym łańcuchu chyba nie obleci.

Freeride 350

4

Odp: Beta M4/DR350

Łancuch juz trochę wyciągniety, ale chyba dla pewnosci wezme 47. Muszę wyjac koła i pomierzyc bo nigdzie nie mogę znalezc informacji jakie brudasy pasują...

MV Agusta F4 S 1+1 evo03 <- sprzedam/zamienię
Beta M4 3.5 <- sprzedam/zamienię
Honda CRF250R 2013 <- też xd

5

Odp: Beta M4/DR350

To zalezy, czy bedzie tez zmienial przod, czy nie.

Ja u siebie na serii jestem w stanie robic rozne kombinacje
15-46 (orig)
14-50 (na krotkie tory)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450