16

Odp: Nagrzewnica do garazu

Dziku napisał/a:

Elektro z nawiewem, najszybciej nagrzejesz i zawsze można podejść i zmarznięte łapska podgrzać. Uchylanie drzwi nic nie da w przypadku gazu, bo całe ciepło ucieknie.

Edit: Od razu piszę, że miałem doświadczenie z gazem tylko w przypadku słoneczka, nie wiem jak tam olejowe czy inne.

EXC 525 in progress

17

Odp: Nagrzewnica do garazu

Dziku napisał/a:
Dziku napisał/a:

Elektro z nawiewem, najszybciej nagrzejesz i zawsze można podejść i zmarznięte łapska podgrzać. Uchylanie drzwi nic nie da w przypadku gazu, bo całe ciepło ucieknie.

Edit: Od razu piszę, że miałem doświadczenie z gazem tylko w przypadku słoneczka, nie wiem jak tam olejowe czy inne.

Wiec Panowie zatem co kupic konkretnie? Ja z takich co kupuja raz z dobrze.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

18

Odp: Nagrzewnica do garazu

Ja bym wybierał między nagrzewnicą na gaz/ropę ale koniecznie z wydechem spalin poza pomieszczenie i promiennikiem podczerwieni.
Robiłem z gazowym bez wydechu i jest porażka, na ropę bez wydechu jeszcze gorzej a na ropę z wydechem ok.
To przy robotach budowlanych i sporej kubaturze.
Teraz kupiłem promiennik podczerwieni taki jak w knajpach stawiają ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.
Ma nagrzewać to na co świeci czyli stawiam za plecami i robię.
Plus taki że nie dmucha i szybko jest ciepło pod urządzeniem

19

Odp: Nagrzewnica do garazu

Promiennik jest super. Są elektryczne i gazowe.

Z nagrzewnicą elektryczną najlepiej przetestować. Podjedź sobie do np. Kiloutou albo Ramirentu. Wypożycz nagrzewnicę na jedną dobę (koszt jakieś 20zł) i przetestuj.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD