1

Temat: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Hej wszystkim

Mam pytanie czy jesteście zainteresowani profesjonalnym treningiem supermoto w sezonie 2019?

Mamy do wyboru kilku trenerów

- Thierry Van Den Bosch (4 krotny Mistrz Świata)
- Adrien Chareyre (4 krotny Mistrz Świata)
- Thomas Chareyre (6 krotny Mistrz Świata) (do potwierdzenia)

Jeżeli tak to proszę o podanie lokalizacji, w której preferujecie trening oraz czy mają być dwa dni czy jeden dzień treningowy.

Jeżeli uzbiera się odpowiednia liczba chętnych zacznę wszystko organizować.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Ja na asfaltowy tylko bo w teren nie wiade w przyszłym roku. Lokalizacja wszystko 300km od Łodzi

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

3

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

stary kisielin, 1 lub 2 dni

SMCR Wings

4

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Kisielin lub Pixers (jesli będzie czynny) 1 czy dwa zależy od kosztów.

Zresztą jak na moje na trening to obiekt idealny bo nie trzeba za każdym razem jeździć całego toru tylko można w kółko robić np. jeden zakręt.

5

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Poznań

crf 250r
ktm 450 smr #34

6

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Dwa dni.
Lokalizacja dla mnie bez znaczenia.
;)

SUZUKI RM-Z 450 2015r.

7

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Jakieś zainteresowanie??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

8

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Maniuś,

małe zainteresowanie pewnie związane z brakiem klarownej sytuacji co do sezonu 2019 w Polsce.
Jeśli chodzi o mnie:
1) Jeśli trening z Van Den Bosch-em i na którymś z torów, na których będą Mistrzostwa to ja za.(tylko muszę znać datę sporo wcześniej)
2) Jesli nie wypala punkt pierwszy, to chętnie wezmę udział w treningu przed pierwszą rundą, który Ty poprowadzisz.(polecam wszystkim, Maniek umie przekazać wiedzę i szczególnie na asfalcie jest bardzo szybki, o czym przekonał się Eryk w Koszalinie:)
3) Jeśli punkt 1 i 2 nie dochodzą do skutku, może nawiążesz współpracę z Kejmarem, zbierzemy ekipę aby pojechać na trening do Cheb-u. W końcu nie jest dużo wolniejszy od Francuza:)

"Obstacles are what you see when you take your eyes off the goal."
Vince Lombardi
US football coach (1913 - 1970)

9

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Plywak napisał/a:

Maniuś,

małe zainteresowanie pewnie związane z brakiem klarownej sytuacji co do sezonu 2019 w Polsce.
Jeśli chodzi o mnie:
1) Jeśli trening z Van Den Bosch-em i na którymś z torów, na których będą Mistrzostwa to ja za.(tylko muszę znać datę sporo wcześniej)
2) Jesli nie wypala punkt pierwszy, to chętnie wezmę udział w treningu przed pierwszą rundą, który Ty poprowadzisz.(polecam wszystkim, Maniek umie przekazać wiedzę i szczególnie na asfalcie jest bardzo szybki, o czym przekonał się Eryk w Koszalinie:)
3) Jeśli punkt 1 i 2 nie dochodzą do skutku, może nawiążesz współpracę z Kejmarem, zbierzemy ekipę aby pojechać na trening do Cheb-u. W końcu nie jest dużo wolniejszy od Francuza:)

Maciek z tego co ja wiem to kejmar ma Supermoto academy gdzie można u niego "wykupić" szkolenie :)

Kuba #18

10

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Maniek ja chętny jestem też ale z pełnoetatowym tłumaczem. niestety mój angielski jest mało komunikatywny więc mało rozumiem.

11

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

tak jak pisałem na początku tego roku musi być nas minimum 15 żeby to się mogło odbyć. Jak uzbiera się taka liczba konkretnie zainteresowanych osób to będę działał. Niestety poprzednie lata pokazały że trzeba od wszystkich brać wpłaty bo później są dziwne wymówki i pozostaje niesmak. Więc jak uzbiera się minimum 15 osób ruszamy ostro z tematem. Postaram się to zorganizować w weekend a nie w tygodniu jak to miało miejsce poprzednio. Pytanie czy chcecie żeby trening odbył się przed sezonem czy np po pierwszej rundzie jak już będzie cieplej??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

12

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Ja jestem chętny

13

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

Witam wszystkich i wracam z pytaniem czy jesteście chętni na szkolenie??
Cena 1300zł z lunchem x 2 dni. Potrzebujemy minimum 15 osób żeby to wszystko zagrało.

Proszę wpisywać się na listę.


1. Adasiek
2.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

14

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

1. Adasiek
2. Żonkil
3.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

15

Odp: Profesjonalny TRENING w sezonie 2019

1. Adasiek
2. Żonkil
3. Plywak
4.

"Obstacles are what you see when you take your eyes off the goal."
Vince Lombardi
US football coach (1913 - 1970)