1

Temat: Diablo Rosso 3

Hej,
ma ktoś tego laczka w rozmiarze 160/60 naciągniętego na felgę 5" i mógł by mi podać szerokość i zapodać fotę?
Kolega założył do drz 140 czy 150 i wyglada ona jak 130 ledwo co.

2

Odp: Diablo Rosso 3

Szerokość około 16cm.
Fotki: [url]https://drive.google.com/open?id=16hesKIfouMbikSuB3BMTk7iy_Z3mDVJA[/url]

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

3

Odp: Diablo Rosso 3

Dziękuję Ci dobry człowieku:)

Powiedz jak wrażenia z jazdy na tej gumie? Waham sie miedzy diablo rosso 3 a michałem power rs.

4

Odp: Diablo Rosso 3

W sumie każdemu polecam. Tak samo jak metzelery racetec RR. Jedne i drugie są super :) Mam kilku znajomych, którzy jeżdżą na diablo rosso i każdy bardzo zadowolony.
Na power rs nie jeździłem, ale z tego co wiem Hermes używa i też sobie bardzo chwalił.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

5

Odp: Diablo Rosso 3

O widzisz o Racetec RRK3 tez słyszałem ale ze na tył mega do sm a na przod wtedy goldspeed precut slick

Diablo masz tez na przodzie?

6

Odp: Diablo Rosso 3

Mam różne i czasem sobie zmieniam :P Na przodzie mam teraz dunlopa d212, wczesniej 2x goldspeed precut wlasnie. Mam na przód też nową dr3, ale jeszcze nie miałem okazji założyć. W sumie wszystkie dla mnie są spoko, ale mają różny kształt. Goldspeed jest jakby bardziej stożkowaty, a d212 okrągły.
Metzelera rr używałem na tyle. Na drogę spoko, na tor w Toruniu też był dobry, ale ogólnie schodzi trochę szybciej niż diablo rosso. Pewnie jak mi się skończy teraz opona z tyłu to zarzucę tego RR żeby go dokończyć ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

7

Odp: Diablo Rosso 3

ja mam komplet rosso 3 w huśce, zrobiłem około 5k km i jeszcze na kolejne 3 wystarczą (tył). Byłem na torze i dobrze trzymają, nawet bardzo. Czuć jak już gubią przyczepność. Pod koniec września przebiłem gumę :D :D ... i na tyle mam teraz power rs. Nawet jej nie zdążyłem dotrzeć i nie zdążę w tym sezonie już, także się nie podzielę. Trochę w deszczu słabo się sprawują, ale kto jeździ w deszcz na sm.  Chyba tylko wtedy jak złapie w trasie/drodze

WR250X -> Husaria 701

8

Odp: Diablo Rosso 3

Wgl dzisiaj wyrwało mnie z kapci jak zmierzyłem szerokosc swojego dunlopa i wyszło 180mm przy rozmiarze 160/60...