121

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Warto dodać drugą bo przy glebie trze dalszą  częscią

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

122

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Koledzy wiecie moze gdzie kupic pomaranczowy podcisnieniowy waz na wydech zeby zrobic sobie crash-pad?
Na allegro nie znalazlem, a gazowy ma nie taki odcien jak trzeba :/ Wiem ze kilku uzytkownikow mialo takie ladne pod KTM:)
Sorry za brak polskich znakow, ale francuski Win w pracy i nie da sie zmienic na jezyk PL.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

123

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

johny_55 napisał/a:

gazowy ma nie taki odcien jak trzeba

Naprawdę tak myślisz, czy to taki żarcik?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

124

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

gierwi napisał/a:
johny_55 napisał/a:

gazowy ma nie taki odcien jak trzeba

Naprawdę tak myślisz, czy to taki żarcik?

No na niektorych zdjeciach wyglada fajnie (taki zywy), a na niektorych taki blady:/ Na zywca nie widzialem to wolalem zapytac, tym bardziej ze ktos tutaj wczesniej narzekal na gazowy ze sie topi...
Ja wczesniej w WR mialem wlasnie podcisnieniowy i nie bylo problemu z temp stad wolalbym podcisnieniowy, a nie moge znalezc pomaranczowego

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

125

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Ja mam czarny i jakoś żyję ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

126

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

gierwi napisał/a:

Ja mam czarny i jakoś żyję ;-)

Podcisnieniowy? Kupowales gdzies na allegro?

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

127

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Tak. Jakiś silikonowy
[url]https://allegro.pl/przewod-podcisnienia-silikonowy-10mm-d1spec-i7483446515.html?snapshot=MjAxOC0wOC0wOVQxMDozODoyNy43NjJaO2J1eWVyOzA5ODgyMjNkMDRmYzdhOTExZWZmOTg0NjkxZmQ0NjJmYjRjY2ZmM2ZkZDA2YWIzZjU1OGJlYzYwMjRjZWMwZWQ%3D[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

128

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

gazowy z castoramy na metry, pasuje, nie topi sie w smcr ani na wingsie ani na akrapie

SMCR Wings

129

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Piotrek napisał/a:

gazowy z castoramy na metry, pasuje, nie topi sie w smcr ani na wingsie ani na akrapie

Dzieki za info, podjade i obadam

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

130

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Gazowy bez dB killera się nie stopi. Z dB killerem albo przegrodami niestety tak.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

131

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

AntonioPL napisał/a:

Gazowy bez dB killera się nie stopi. Z dB killerem albo przegrodami niestety tak.

Nie będę ryzykował, kupie podciśnieniowy tylko czarny jak gierwi bo pomarańczy nie ma ładnej:/

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

132 Ostatnio edytowany przez johny_55 (2018-10-17 15:54:09)

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

A powiedzcie mi Panowie jaką macie grubość ścianki w tych przewodach? Bo dziś kupiłem ze średnicą wew 10mm i grubością ścianki 3mm i mam wątpliwości czy będzie spełniać to swoje zadanie:/  Nie mogę nigdzie dostać takiego co kupiłem do WR(również w tym samym sklepie) gdzie miałem średnicę wewnętrzną 10mm i grubość ścianki ok4,5mm. Dużo sztywniejszy, twardszy i solidniejszy.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

133

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Aktualizacja linku do allegro i za pare dni fotek.

Siema

READY TO >> TERROR