1

Temat: Koła KTM Duke 2 - opinie

Napiszcie proszę co wiecie o kółkach z KTM Duke 2?
Czy naprawdę są takie miękkie?
Jak jest różnica w wadze między nimi a szprychami?

Zainspirowała mnie ta fotka:
http://p1.bikepics.com/2011%5C10%5C02%5Cbikepics-2281188-full.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Koła KTM Duke 2 - opinie

Są magnezowe. Miałem okazję spotkać się z 2ma przypadkami gdy popękały (na łączeniu szprychy z obręczą) od mocniejszych strzałów (n.p. wpadnięcie na krawężnik).

Podczas normalnej, bezwypadkowej eksploatacji nic nie powinno się dziać.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

3 Ostatnio edytowany przez Gajos (2011-10-03 09:09:18)

Odp: Koła KTM Duke 2 - opinie

kila krawężników z mocnym impetem - jeden konkretny strzał w latarnie przy szlifie - są pocentrowane ale żyją :) zimą idą do prostowania i będzie git - wagowo Ci niestety nie wiele powiem bo wszystkie moje poprzednie sm'y na szprychach to były 50 i koła od nich były nieproporcjonalnie lżejsze. chociaż te po zdjęciu wydawały mi się jednak dosyć ciężkie ;/

aha są miękkie bo każda wizyta ze schodami czy krawężnikiem (oczywiście ta nieudana:P) kończyła się nowym wgnieceniem - ale za to nie pękają i poddają się bez problemu "ponownej obróbce" :P

4

Odp: Koła KTM Duke 2 - opinie

To ja zadam pytanie troche z innej beczki , ktoś prostował felgi aluminiowe w supermoto, w okolichach Łodzi lub Warszawy ? Moje złote san remo szprychowe też dostały ostanio troche po dupie i facet na wulkanizacji powiedział , że podobno prostują na gorąco , ale nie wie gdzie i nie wie za ile .

Jesli ktoś by coś wiedzieł niech napisze .

motoslide.com

5 Ostatnio edytowany przez toivias (2018-09-23 23:36:50)

Odp: Koła KTM Duke 2 - opinie

edit: już ogarnięte

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04