16

Odp: suzuki rmz 450 2008

kur... nie moge dodać zdjecia z tel

17

Odp: suzuki rmz 450 2008

[url]https://m.fotosik.pl/dodaj-zdjecie[/url]

18

Odp: suzuki rmz 450 2008

Karolo napisał/a:

Ok, doliczmy w takim razie kartery 2kafle. Moto wychodzi wtedy +/- 13 tysięcy, to i tak nie jest zła cena według mnie. Mówiąc oczywiście czysto teoretycznie, bo motocykla nie widziałem

CO K*RWA?! Człowieku w takim przedziale chodzą już moto 5 lat młodsze a nawet więcej więc jak to ma być dobra cena...  2008 Rok nie wiadomo ile nalotu nie wiadomo ile przeżył już zawias -_- z tego co piszesz to nie masz kompletnie pojęcia o motocyklach crossowych. Potem przyjeżdża taki na warsztat i marudzi że za zrobienie takiego moto trzeba położyć dwa razy tyle ile się dało ^^

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

19

Odp: suzuki rmz 450 2008

Człowieku, czy w takim przedziale cenowym chodzą moto o 5 lat młodsze PO REMONCIE? Czytanie ze zrozumieniem się kłania, podstawówka. Napisałem - zależy jak wygląda z zewnątrz, bo go nie widziałem. A skąd jakieś ku*wa wymysły o marudzeniu skoro piszę wprost, że płacąc za motocykl 4 tysiące trzeba w niego później z 9 wpie*dolic?! Nie wiem czy na kacu, czy lewą nogą wstałeś ale przeczytaj najpierw ze zrozumieniem czyjąś wypowiedz zanim zaczniesz opieprzać niewiadomo o co.

20

Odp: suzuki rmz 450 2008

Lejta sie najlepiej o to moto, którego nie widzieliście i którego zakupem nie jesteście zainteresowani.
Na razie nie wiadomo o motocyklu dosłownie nic, za to wiadomo, że ten ,,kolega"" twierdzi, że moto było na chodzie, a nie ma kompresji, że jest 2008, a nie ma wtrysku. Cena 4 kafle nie wzięła się znikąd, nie ma zdjęć, nic. Pamiętam, jak ze 3 lata temu byłem napalony na husqę 450 z tego forum, też okazja. Już miałem się ratować kredytem, ale zrezygnowałem. I chwała Bogu, bo ktoś inny z forum ją oglądał (chyba Jaca) i wyszło, że olej walił ze wszystkich dziur i rama pęknięta. Coś mi się wydaje, że cena wynosi 4 kafle, bo sprzedającemu nie chce się jej po prostu rozbierać na części. Bo ile można wyciągnąć z części, jeśli głowica jest rozjebana?

rama - 400zł
koła - 1000zł
wahacz - 300zł
skrzynia - 500zł (jeśli nie rozjebana)
kartery - 1300zł (jeśli nie rozjebane)
zawieszenie - 1300zł (jeśli nie rozjebane)

I tyle, za resztę to nawet nie chciałoby mi się wystawiać zużytych gówien i użerać się z kupującymi co chcą za półdarmo brać.

EXC 525 in progress

21

Odp: suzuki rmz 450 2008

[url]https://m.fotosik.pl/zdjecie/a2493c1e596ed597[/url]

22

Odp: suzuki rmz 450 2008

Da się z gruzu coś zrobić ale jak będziesz to robić sam. Koszta robocizny mechanika niestety mogą być wysokie.
Sam przerabiałem temat odbudowy, ale ile umiałem robiłem sam. Dojście do zniżek przy zakupie części też mile widziana. Inaczej to się mija z celem

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

23 Ostatnio edytowany przez Dziku (2018-09-15 11:38:32)

Odp: suzuki rmz 450 2008

No i max. 2007 rok, koła na kutych piastach - 3.5 kafla możesz dać, o ile Ci nie szkoda.
Edit: Tylna obręcz dostała po tyłku, dalej nie chce mi się oglądać :D
Edit2: Ten cylinder jakiś taki niski, sprawdź czy to nie jest czasem 250ccm.

EXC 525 in progress

24 Ostatnio edytowany przez barnabab (2018-09-15 12:27:18)

Odp: suzuki rmz 450 2008

To jest 2007. Dziku, cylinder jest normalny :) Rzeczywiście, ta tylna obręcz nieźle dostała...
Sory, że to powiem ale moim zdaniem to szrot niewarty uwagi. Nie dość że silnik w ogóle nie odpala, to wygląda na zaniedbany - patrz chociażby ta tylna felga... Oprócz silnika pewnie znajdzie się jeszcze dużo rzeczy do zrobienia.

Jeśli się uprzesz to chociaż sprawdź jak wygląda głowica - zobaczy jaki są luzy zaworowe, a później stan wałków i półpanewek. Jak jest tak jak na poniższym filmiku to polej motocykl benzyną i go podpal :D
[url]https://www.youtube.com/watch?v=TpVTciddSqc[/url]

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

25

Odp: suzuki rmz 450 2008

dzięki wam za wypowiedzi,czasami warto posłuchać  kogoś kto się zna,bo moja wiedza na temam tych motorów jest znikoma dlatego wolałem tutaj zapytać  i raczej zrezygnuje z kupna tego gruza bo lepiej dołożyć pare groszy i kupić jeżdżący na olx widzialem dużo ladniejsze za 8k
pozdrawiam i jeszcze raz podziękowania
piona !!