1

Temat: Siema mam dylemat w sprawie pit bike 125cc

Mam 15 lat, 178 cm wzrostu i chciałbym sobie sprawić minicrossa własnie pitbike. Chciałbym tym jezdzic po polnych drogach bez wielkich gór, czy dało by to rade? nie proponujcie mi crossa bo to moj piwerszy motorek i chce sie pobawic po prostu, dzieki wszystkim za dobre rady :D

2

Odp: Siema mam dylemat w sprawie pit bike 125cc

A ja bym Ci jednak zaproponował crossa mimo, ze to forum sm. Kup coś z klasy 85 sx, yz, cr, kx. Chiński pitbike po czasie nada się na śmietnik przez to ze jestes początkujący. A wyżej wymienione sprzęty pozwolą Ci na trochę więcej, więcej tez się nauczysz i ostatecznie będziesz bardziej zadowolony i wrócisz podziękować koledze z forum :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: Siema mam dylemat w sprawie pit bike 125cc

To ja się podepnę pod temat, chcąc przerobić taką 85 na sm, to jakie koła tam przychodzą (rozmiar, szerokość itd) i gdzie by można było takie zakupić?

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

4

Odp: Siema mam dylemat w sprawie pit bike 125cc

johny_55 napisał/a:

To ja się podepnę pod temat, chcąc przerobić taką 85 na sm, to jakie koła tam przychodzą (rozmiar, szerokość itd) i gdzie by można było takie zakupić?

Jak wejdzie w wahacz to 17", jak nie to zostanie 12". Bo chyba na pośrednie rozmiary nie dostaniesz dobrej gumy. No ale może się mylę.

PBM