1

Temat: Ktm 690 smc

.

2

Odp: Ktm 690 smc

Daj chociaż jakieś fotki, zwiększysz szanse sprzedaży

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

3

Odp: Ktm 690 smc

A najlepiej link do jakiejś aukcji, bo coś podejrzana ta Twoja oferta.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Ktm 690 smc

albo ktoś pojedzie i kupi coś w okazji albo kupi bombe, bo nie ma co ukrywać cena względem tego co prezentują zdjęcia to serio okazja

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

5

Odp: Ktm 690 smc

Nie chce się powtarzać, więc napiszę to po raz ostatni, motocykl jest naprawdę w kapitalnym stanie, ja chce go SPRZEDAĆ a nie "SPRZEDAWAĆ" żeby tylko mieć wystawione ogłoszenie...W Naszym Kraju wszyscy mają myślenie że Każdy Każdego chce zrobić w ch..a! Sprzedaje bo taka kolej losu i pewnie kupię coś innego więc proszę powstrzymać sie od oceny nie widząć motocykla na żywo że to jakaś Bomba albo mina, bo wiem co mam i daję gwarancje że jak ktoś szuka takiego modelu i przyjedzie zobaczyć to nie będzie rozczarowany! Taki już jestem że wręcz przesadnie zawsze dbam o stan i wygląd sprzętu!Cena jest do NEGOCJACJI, sam jak kupuję używany motocykl to zawsze negocjuję wiec na pewno się dogadamy.

6

Odp: Ktm 690 smc

Mnie nurtuje jedna rzecz bo motor opisywany jako super stan a patrząc na prawą stronę i dekle to jednak paciak był bo to raczej nie od butów. Wiem czepiam się motor na 10 lat itp ale jednak. Dlatego pytanie czy aby silnikowo nie czas się go pozbyć bo poza wydechem to cena oscyluje w standardzie 16-20k za 690 z 2008 roku

SUZUKI RMX450Z

7

Odp: Ktm 690 smc

A jaki tam jest hamulec z przodu, bo bez adaptera nie założysz zacisku radialnego 4P? Poza tym błotnik przód jest z Enduro i kierunkowskazy też te małe które były w Enduro. To żaden wstyd, bo moto jeździ podobnie (zawias jeśli nie jest dostrojony jest bardziej miękki) i jest dodatkowy atut bezproblemowego zakładania dużych kół, ale jeśli to Enduro na małych kołach, to opis powinien być inny.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Ktm 690 smc

Tak jak napisałem zawieszenie jest z enduro i jest dostrojone na twarde, zacisk tez jest z enduro i tarcza, wiedziałem o tym kupując motocykl, błotnik szczerze nie byłem pewny ale jak tak to ok, natomiast wszystko pozostałe to fabryczne smc a nie wersja enduro na małych kołach..

9

Odp: Ktm 690 smc

Dzwon to podstawa tuningu. Do seryjnego SMC ktoś wstawił zestaw enduro, po to żeby znów przerobić na SM ;) Brzmi logicznie ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

10

Odp: Ktm 690 smc

mallly200sx napisał/a:

Dzwon to podstawa tuningu.

Tekst roku! Na ścianę z nim:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11 Ostatnio edytowany przez ecetera (2018-08-22 00:13:43)

Odp: Ktm 690 smc

A to ile panowie waszym zdaniem taki SMC jest wart. Szczerze to jestem trochę zdziwiony odzewem bo gdy tak się zastanawiałem ile mój jest wart (bardzo podobny do tego z ogłoszenia tylko mniejszy przebieg) to też doszedłem do wniosku, że ~ 19k to uczciwa cena.

FoxHound napisał/a:

Mnie nurtuje jedna rzecz bo motor opisywany jako super stan a patrząc na prawą stronę i dekle to jednak paciak był bo to raczej nie od butów. Wiem czepiam się motor na 10 lat itp ale jednak.

Nie no tylko bez takich. Wiem, że każdy chciałby dostać jak najwięcej za jak najmniej ale tak jak sam napisałeś, moto ma 10 lat nie oczekujmy, że każdy dekiel i każda śrubka będą w stanie jak z fabryki. Gdyby tak było, wtedy zrobiłbym się podejrzliwy.

12

Odp: Ktm 690 smc

Doliczyć błotnik i zestaw hamulcowy supermoto i wychodzi cena rynkowa za SMC z tego rocznika.
A jak policzyć zawieszenie i hamulec to robi się drogo.
Cena z negocjacją uważam dobra bez wodotrysków.

Jeżeli ktoś pisze igła bez rys a silnik przetarty to można się czepiać.
Na olx nic nie ma o zawieszeniu i hamulcach enduro a to chyba istotne?
Dlaczego mają niby być ukręcone śruby w 10 letnim motocyklu? Jak ktoś nie używa do odkręcania i dokręcania śrub kombinerek to powinny wyglądać jak z fabryki. Zwłaszcza w motocyklu który przy tym przebiegu powinien mieć śruby ruszane raz?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Ktm 690 smc

Pozwolę się wtrącić. Trochę nie rozumiem toku tej dyskusji. Rozumiem zainteresowanie tematem, ale moim zdaniem troche za ostro ciśniecie. Jeżeli faktycznie na zdjęciach coś wyszło, co nie jest faktem, to uwagę można zwrócić, że powinno być. Nie każdy kupując motocykl wie dokładnie jakie miał wyposażenie i też laik może sprzedawać. Nie każdy zarzyna sprzęty w lesie i wkurza sąsiadów latając w kółko dookoła domu, więc doszukiwanie się problemów bez oględzin trochę moim zdaniem jest nie na miejscu.
Jeżeli temat ma komuś pomóc podjąć decyzje, to takie rzeczy powinny się znaleźć, ale nie widzę tu żadnej wypowiedzi osoby, która była to obejrzeć, więc wg mnie dyskusja bezcelowa.
Motocykl moim zdaniem warty uwagi i powodzenia w sprzedaży.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

14

Odp: Ktm 690 smc

Problem w tym, że kolega zalogował się na forum tylko w celu sprzedaży motocykla. Za co powinien temat trafić do kosza.
Nie pokazał fotek natomiast zachwala że jest igła nad igłami za pół darmo.
Po okazaniu fotek okazuje się, że tak pięknie nie jest.
Gdyby nie fotki. Ktoś by pojechał, zobaczył, wrócił i napisał, że jakiś ulep. Bo ulep jest. I to od FORUMowego kolegi.

Myślę więc czy tematu nie skasować.

PS. w międzyczasie szukał elektryka z kompem bo OEM serwis z czymś sobie nie mógł poradzić.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: Ktm 690 smc

Próbowałem się powstrzymać , ale nie potrafię, AntonioPl dziękuje za podpatrzenie na to co się tutaj wyrabia i w jaki sposób są oceniane posty, nie mam na celu w żadnym wypadku sprzedawać komuś coś czego nie chce kupić, wiec jeżeli ktoś nie jest zainteresowany oględzinami ani kupnem to proszę się nie wypowiadać negatywnie, poza tym ostatnie 12 lat spędziłem jeżdżąc sportowymi motocyklami litrowymi i trochę latałem po torach, nigdy wcześniej nie miałem KTM-a ani nie znam się na nich zbyt dobrze w przeciwieństwie do sportowych motocykli..Supermoto zawsze chciałem mieć wiec sobie takie kupiłem bo mi się zwyczajnie podoba, podczas kupna zauważyłem ze nie ma z przodu zacisku promieniowego i zawieszenie jest z Enduro o błotniku i kierunkach tez nie wiedziałem, ale szczerze mi to wogole nie przeszkadza, nawet jeżeli coś się wydarzyło a pewnie po tym co się już od Was dowiedziałem to raczej tak, to nie psuje mi to humoru wcale ani obrazu faktycznego motocykla bo tak jak napisałem jest bardzo zadbane, zrobiłem już ponad 5 może 6 tys km od kiedy kupilem, latam nim na gumie, używam do wyciecżek i spędzenia miłe czasu i nic się nie dziej absolutnie. Prawy dekiel nie jest przetarty tylko jest to wytarte od buta. Hacker33 tak zarajestrowalem się na to konto tylko po to żeby poczytać coś co mnie interesuje bo jeżdżę Supermoto i sprzedać go bo uznałem ze to dobre miejsce dla ludzi którzy jeżdżą również takimi sprzętami, ale obserwuje Twoje posty i widzę ze masz zawsze coś do powiedzenia na każdy temat, na wszystkim się znasz i pewnie tematy o polityce, aborcji, szczepionkach i finansach czy astrofizyce również nie stanowią dla ciebie barier! Myśle ze jesteś gnojkiem z lat 90' i masz dużo wolnego czasu i się nudzisz... Ale jeżeli kogos nie znasz to nie oceniaj i poprostu zamknij pysk. Możesz mnie zablokować albo usunąć z Forum, mam do w chuju z całej siły po tym co tutaj zobaczyłem...Dramat