1

Temat: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

Siema, to moj pierwszy post tutaj. Chcialbym sie dowiedziec czy jesli kupie np. Aprilie mx 125 15 km to czy moge jezdzic nim na a2? i druga sprawa czy jakby ten motor byl odblokowany np. do 28 km to moge na a2? bo za kilka mies mam 18 i chciałem na początek takie motorek do 6000 zł i aprilia sie łapie jeszcze dziękuje z góry za pomoc :)

2

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

Poszukaj sobie w necie do czego uprawnia kat. A2, żebyś nie miał później problemów w wyborze. MX125 możesz spokojnie jeździć.

PBM

3

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

Chyba nie za bardzo rozumiesz roznice pomiedzy tymi dwoma prawkami :P Po pierwsze to mozesz nim jezdzic na a2, a po drugie gdybys miał w dowodzie 11kW mocy to nawet moglbys nim jezdzić na a1 jak większość robi. Jak odblokujesz to po prostu nigdzie tego nie zgłaszaj i dalej jezdzij na a1.

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

4

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

kubik977 napisał/a:

Chyba nie za bardzo rozumiesz roznice pomiedzy tymi dwoma prawkami :P Po pierwsze to mozesz nim jezdzic na a2, a po drugie gdybys miał w dowodzie 11kW mocy to nawet moglbys nim jezdzić na a1 jak większość robi. Jak odblokujesz to po prostu nigdzie tego nie zgłaszaj i dalej jezdzij na a1.

 

Ja wm o co ci chodzi, dzk za pomoc ale pprst chce na poczatek kupic mx 125 i pozniej Na jakies lepsze typu Husqa 610 no więc dzk na 18 bd robił a2 i kupie Aprilke Dzięki :D

5

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

Ja pierdasze  - co za mowa, cz już aż tak jest tępa ta młodzież, że nie może napisać całego wyrazu? No chyba, że ja za stary jestem  :D

Freeride 350

6

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

JacekL napisał/a:

Ja pierdasze  - co za mowa, cz już aż tak jest tępa ta młodzież, że nie może napisać całego wyrazu? No chyba, że ja za stary jestem  :D



Na telefonie piszę więc no, "Tępa" to młodzież nie jest więc no nie używaj takich słów proszę bo nikt ci tu nic nie zrobił ;d

7

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

Co za różnica gdzie i na czym piszesz - na telefonie masz wybrakowaną klawiaturę?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Mam dylemat z prawem jazdy a2 i a1

hacker33 napisał/a:

Co za różnica gdzie i na czym piszesz - na telefonie masz wybrakowaną klawiaturę?


Nie ale mam skróty zapisane po messengerze ale db koniec tematu niech wam będzie że młodzież jest "Tępa"