1

Temat: cewkomoduł husqvarna

siemanko,wie ktos moze od czego moze pasowac moduł do huski??
albo jak to sprawdzic??bo niestety nowy kosztuje 700pln :/

2

Odp: cewkomoduł husqvarna

od niczego :) Cewkomoduł produkuje Ducati, ale stosowany jest tylko w husce... nie kupuj używanego bo skąd wiesz czy jest dobry :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: cewkomoduł husqvarna

mam moduł nowy z możliwością wgrywania swoich map zapłonu, jest to moduł z TE 610 2000r
jest sprawny w 100% kupiłem go bo myślałem ze jest przepalony, a okazało się że to cewki przy silniku były walnięte, więc najpierw sprawdź je

Husaberg FS650
663 944 902 sms
UK 07907566238

4

Odp: cewkomoduł husqvarna

Może sprecyzujmy roczniki, bo cewkomoduły (SEM) były w starszych huskach (do 94 włącznie), potem dopiero zapłon Ducati, ale tam nie ma "modułocewki" tylko zwykłe CDI i cewka oddzielnie (sama cewka pasuje od włoskich skuterów).
Jeśli mowa o SEM :
na allegro ogłasza się spec od tego:
[url]http://allegro.pl/item1195955622_cdi_sem_zaplon_ktm_lc4_tm_14_05_husaberg.html[/url]
ew. możesz zagadać do gościa prowadzącego stronę [url]http://zaplon.pl.tl[/url] (nick "krokodyl" na forach).
Sama modułocewka powinna pasować od starszych husabergów i ktmów LC4 (też powinny mieć TM14-05).
Podobna modułocewka (TM14-??) występuje też w różnych małych 2t (minarelli, ktm 2t), ale lepiej jej nie montować do huski bo można zwyczajnie przekręcić silnik (znam taki przypadek), gdyż mają wyżej odcięcie.
Ew. ta firma ogłasza się, że naprawia te wynalazki:
[url]http://www.elektronika-motocyklowa.pl/motocyklowe_husqvarna.html[/url]

powodzenia i pozdrawiam, Adam

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

5

Odp: cewkomoduł husqvarna

W huskach nawet po 2000 r były montowane cewkomoduły, takie czarne Ducati... ewentualnie czasami do tych samych modeli montowali moduł i cewkę oddzielnie ( chyba brali to co było na półce :P ) moduł jest wtedy niebieski

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: cewkomoduł husqvarna

dziekkowka wielka :)

7

Odp: cewkomoduł husqvarna

mja jest z 1997.chyba znajde jakiegos mega mechanika bo sam nie zabardzo wiem za co sie zabrac :(

8 Ostatnio edytowany przez fxrider (2010-08-30 12:33:55)

Odp: cewkomoduł husqvarna

tegma napisał/a:

W huskach nawet po 2000 r były montowane cewkomoduły, takie czarne Ducati... ewentualnie czasami do tych samych modeli montowali moduł i cewkę oddzielnie ( chyba brali to co było na półce :P ) moduł jest wtedy niebieski

Chyba coś pomieszałeś. Niebieskie to jest cewka właśnie, a czarna skrzynka (ok.  11x7x2,5cm) to moduł.

homer23 napisał/a:

mja jest z 1997.chyba znajde jakiegos mega mechanika bo sam nie zabardzo wiem za co sie zabrac :(

Zarzuć jakieś zdjęcia - będzie łatwiej zweryfikować, bo często można trafić na przekładki zapłonów.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...