1 Ostatnio edytowany przez raq (2018-08-16 09:03:46)

Temat: Yamaha WR450F

Witam

Do sprzedania Yamaha WR 450F z 2004 roku.
Motocykl zarejestrowany, ubezpieczony (bodajże z 2 miesiące temu), z ważnym przeglądem.
W zeszłym roku przeszedł serwis - regulacje płyny itp.
Miał być przerobiony na czarny, jednak zabrakło czasu. Przód jak i boczki są pomalowane gumą w spreju - śmiało można przywrócić kolor oryginalny - zresztą widać co jest pomalowane bo jest czarne :)

Z dodatków:
- handbary racetech
- obszycie kanapy BlackBird, fajnie wygląda i co ważniejsze dobrze trzyma (oryginalne też dodaje)
- klamka sprzęgła ACCEL (oryginalną dodaje)
- elektryczny rozrusznik
- licznik motogodzin - obecnie ma 8 - założony 2 lata temu, to pokazuje jak często używany :)
- nowy napęd
- nowy filtr powietrza (dodaje 2 dodatkowe na wymianę)
- przedni błotnik UFO czarny (oryginalny niebieski dodaje)
- przednie osłony lag czarne (oryginalne białe dodaje)
- wydech LeoVince z dbKillerem, naprawde fajnie brzmi, a bez dbKillera jest 'ogień' :)
- obręcze kół Excel
- dodaje też lusterka , które kupiłem i gdzieś mi leżą, jakieś akcesoryjne chyba
- dorzuce też podnośnik i smar do łancucha dla zdecydowanego

Moto jest w moim posiadaniu od 3 lat, bardzo mało używany jako że nie trafiło w moje gusta (wole supersporty jednak)

Nie wymieniłem oleju ani płynów na ten sezon  - to trzeba sobie zrobić, jako że sam po zakupie wymieniam zawsze te rzeczy gdyż nigdy nie ma pewności że ktoś to zrobił tak jak mówi ...

Zalewany olejem Motul 300V

Do poprawy elektryka jak ktoś jest pedantem, bo jest zrobiona i działa, ale można to lepiej zrobić na pewno. Moto nie ma licznika ani prędkościomierza bo nie było, mi do szczęścia też nie było potrzebne w terenie.

W razie pytań 604679289 - tylko proszę szanujmy swój czas.

Moto ma naprawdę kopyto, zresztą to WR450 :)

Foty:
[url]https://photos.app.goo.gl/CcJyje6D3HBjD6fJ8[/url]

2

Odp: Yamaha WR450F

up :)

3

Odp: Yamaha WR450F

up

4

Odp: Yamaha WR450F

up - zmieniłem treść ogłoszenia i dodałem foty jak coś