16

Odp: Supermotowy comeback

No to powiedzmy że ja mam bardziej konserwatywny gust xD

17

Odp: Supermotowy comeback

Mi się z kolei mniej podobają koła z SMC-Ra a bardziej te czarne, jak w Twoim.
Malować na pewno nie będę, ale jak wygram w totka to kupię sobie komplet Alpina.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Supermotowy comeback

gierwi napisał/a:

... Ale słomki na szprychach są wieśniackie.

Ewidentnie chcesz bana od Hermesa :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

19

Odp: Supermotowy comeback

gierwi napisał/a:

Mi się z kolei mniej podobają koła z SMC-Ra a bardziej te czarne, jak w Twoim.
Malować na pewno nie będę, ale jak wygram w totka to kupię sobie komplet Alpina.

A mi z kolei podobają się te z SMC-Ra. Zamiana? xD

20

Odp: Supermotowy comeback

Raczej nie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Supermotowy comeback

Smuteczek :(

22

Odp: Supermotowy comeback

Twoje są za drogie dla mnie. To przecież hand made tubeless conversion by gierwi. ;-)
Z resztą rozważam sprzedaż moto, bo nie wiem kiedy będę mógł polatać ze względu na kontuzję.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Supermotowy comeback

Sprzedasz i znowu będziesz zalowal. No chyba że na trike się przesiadasz albo ruska z koszem żeby mimo kontuzji upalac kapora.

24

Odp: Supermotowy comeback

Teraz żałuję że stoi, potem będę żałował że sprzedałem. Ogólny żal! ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: Supermotowy comeback

Hehe.
Mój też stoi (KTM), bo ciągle pada, a jak nie pada to leje.

26

Odp: Supermotowy comeback

Nie sprzedawaj tylko szybko wsiadaj. To najlepszy lek na kontuzje, a stoi to jeść nie woła.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

27

Odp: Supermotowy comeback

Heh xD
Nie bede zakladał kolejnego tematu p tytule supermotowy comeback II
W sumie miałem wyjebać konto bo na sm nie planowałem wracać ale ciagnie wilka do lasu.
Koncze własnie drugi sezon na Apce RST1000 Fiuttura xD z silnikiem Rotaxa ktory brzmi jak by sie miał rozpierdolic lada moment jak w smc xD
Moto spoko jak na plastika przy moich 191cm. Wszystko pieknie i ladnie ale brakuje mi tego co mozna bylo wyprawiac na smc i zniszczenia jakie siał akrap bez db killera.
Bylem teraz na bike week w karpaczu i az sie prosilo o terror xD a futura na dwoch przelotach za cicha xD
Zastanawiam sie o powrocie ale na huske 701 i zastanawiam sie czy poprawili prowadzenie wzgledem starszych smc i smcr.
Nie ukrywam ze fiuttura pomimo 230 kg wagi lepiej sobie radzi w winklach niz smc... Oczywiscie nie w naprzemiennych ale ogln nie jet taka d
betoniarowa i zawieszenie nie jest z drewna.
Moze ktos ma bezposrednie porownanie bo mial obydwa modele i sie wypowie.
Z gory dzieki

28 Ostatnio edytowany przez gierwi (2021-08-11 00:17:42)

Odp: Supermotowy comeback

Wypowiem się, ale za jakiś czas.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

29

Odp: Supermotowy comeback

Spoko. To czekam.
A jak siodlo? Dalej dupa na pół po godzinie jazdy czy jest ciut lepiej?

30

Odp: Supermotowy comeback

Co do dupy to dobrze mieć w komórce numer do proktologa:-)))). Dalej jest hardcore!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"