181

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Iveco jest kuszące, bo ma napęd RWD i jest na mocnej ramie.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

182

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Mi rwd w tranzytowcu przeszkadzał zimą, głównie przy jeździe bez ładunku. Ale fakt iveco też bardzo dobre.

https://www.bikepics.com/members/81

183 Ostatnio edytowany przez _Michał (2018-05-30 22:05:26)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Mam pytanie/prośbę. Mógłby ktoś podać dokładne wymiary (długość i wysokość) SMCR 690?
Albo inaczej... próbował ktoś to upchnąć do Chryslera Town&Country (to odpowiednik Dodge Grand Caravan). Mierzyłem go dziś i po wywaleniu siedzeń długość ma 230cm.
Ktoś coś wie?

184

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Skoro da się przewieźć motocykl hatchbackiem to na pewno da się takim lujem jak Chrysler:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

185

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Tzn.. chciałbym przewieźć w jakiś cywilizowany sposób bez demontażu kół,  kiery itp:)

186

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Na moje oko nie wejdzie na wysokość. Wysokość siodła to ok. 90 cm a jeszcze dochodzi kiera.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

187

Odp: Samochód do przewozu motocykla

będziesz musiał opuścić kiere i położyć moto lekko na boku to może wejdzie. Kiedyś chciałem kupic to caravana i też nad tym rozkminiałem.

188

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Na boku pewnie się zmieści, bo w środku w najszerszym miejscu między drzwiami jest 160cm, tylko nie wiem czy wszedłby przez tylną klapę. Wszędzie na necie podają jako wymiar wysokość siodła a mnie interesuje kierownica bo chyba jest najwyższym punktem w tym motocyklu?

189

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Scisniesz lagi, odkrecisz kiere i moze sie da ;-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

190

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Też tak uważam, spuścisz powietrze z opon, ewentualnie opuścisz na półkach, z tyłu poluzujesz sprężynę, kierę obrócisz w dół i będzie mały karakan niższy o 20 cm.

Może ty podaj jak niski musi być motocykl aby wszedł do środka?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

191

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Nie wiem czy Ci to pomoże ale ja kiedyś do takiego auta wcisnąłem bez kłopotu i rozbierania Kawasaki ZX-9R.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

192

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Kiedyś widziałem na jakimś forum, ale nie mogę znaleźć tematu że koleś zakładał małe kółko (jak od skuterka czy od taczki) zamiast przedniego kołą i takie moto robiło się sporo niższe. Tylko jakiś klocek w zacisk dodatkowo wkładał.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

193

Odp: Samochód do przewozu motocykla

gierwi
Też tak sobie kombinuje.  Jeśli odkręcić przednie koło-17 cali to motocykl obniży się o jakieś 21cm, + do tego profil opony mamy kolejne 5-8cm. Ewentualnie ściągnięcie pasami przedniego zawiasu daje 20cm.

Spidi
Ja właśnie mierzyłem gixa K8 i ma na wysokość ok 120cm a ZX 9R gabarytowo wieksze- szacun:) Pasami sciagałeś do uchwytów w podłodze po fotelach?

194

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Na google są fotki twojego auta z zapakowanymi ścigaczami i wchodzą.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

195 Ostatnio edytowany przez _Michał (2018-06-04 09:36:26)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Żeby nie zostawić pytania bez odpowiedzi poniżej dowód dla potomnych, że się da:) Co prawda wymaga to trochę gimnastyki ale efekt finalny jest zadowalający:)
https://i.imgur.com/pfJC4OZ.jpg