1

Temat: nie pali

siemanko jestem poczatkujacy,kupilem husqvarne te410 i mam problem z odpalaniem z kopajki tzn,
jak jest zimny np rano albo chwile postoi to nie da rady,a jak cieply to jest tylko jedna szansa jak odpali to szał :lol:  ,a jak nie to pych :rolleyes: najgorsze jest to ze nie mam nikogo kto moze mi doradzic CO JEST k.....a grane.

2

Odp: nie pali

homer23 napisał/a:

siemanko jestem poczatkujacy,kupilem husqvarne te410 i mam problem z odpalaniem z kopajki tzn,
jak jest zimny np rano albo chwile postoi to nie da rady,a jak cieply to jest tylko jedna szansa jak odpali to szał :lol:  ,a jak nie to pych :rolleyes: najgorsze jest to ze nie mam nikogo kto moze mi doradzic CO JEST k.....a grane.

włączasz ssanie na zimnym, ustawiasz sobie tłok na górze i heya w dół. przynajmniej ja tak robię w lc4.

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D

3

Odp: nie pali

Tak w ogóle to witamy  :P

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

4

Odp: nie pali

1. wymień świece na taką jaką zaleca producent
2. sprawdź zawory
3. czyszczenie i regulacja gaźnika

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

5

Odp: nie pali

siemanko witam wszystkich :lol: no tak tez robilem z ssankiem i lipa?nie mam pojecia co jest.a moze to zaplon????
pamietam czasy wsk to sie to na iskrowniku ustawialo.

6

Odp: nie pali

swieca wymieniona zawory posprawdzane :D jest ok zostaje gazanik.

7

Odp: nie pali

hehe jest niewygodnie,hardcorowo i glosno,do tego jeszcze ciezko bo pchac trzeba.

8

Odp: nie pali

Nikt nie mówił że będzie lekko :P
Swoje pierwsze kopane moto uczyłem się odpalać przez dwa tygodnie  :lol:
Więc to nie tylko regulacje ale też kwestia wprawy :cool:

powodzenia

joł

9

Odp: nie pali

co wy gadacie ogar odpalał za 2 razem  :D  :lol:

motoslide.com

10

Odp: nie pali

Ja Ci powiem tak : huska ma wade taką , że raz na jakiś czas przepala się cewkomoduł bądź sam moduł - wiem bo sam przerobiłem , objawy mialem takie same jak ty - jak odpalił za 1-szym to git a jak nie to .... objawy ustąpiły jak kupiłem cewkomoduł (700zł) - Twoje objawy to na bank nie gaźnik - zawory itp...

Jak łatwo sprawdzić moduł? zdejmujesz fajkę i kopiesz kopką - najlepiej jak ktoś ci pomoże - sprawdzasz jaka jest iskra (bankowo będzie cieniutka) potem podnośisz moto na stojaku i prosisz kogoś aby kręcił tylnim kołem (Poproś kogoś dużego  ;)  )  i porównujesz jaka jest iskra - pewnie będzie dużo grubsza. Następnie zestawiasz moto ze stołka - opierasz o ścianę,  idziesz do kompa i zamawiasz cewkomoduł :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

11

Odp: nie pali

dziekowka jak nie wiem co :lol: dobrze sie sklada ze mam ten gadzet :D