1

Temat: Kupię Sonde Lambda KTM 690

Kupie sonde lambda do KTM Duke 690 2009.
Podobno podejdzie z czegos innego ale nie jestem do konca pewny dalej czy to prawda.
Moze ktos ma, chce sie pozbyc albo ma lepsze rozwiazanie. Poki co nie mam opcji podpiecia sie zeby ja wylaczyc. A jezdzic sie chce !

KTM 690 DUKE III

2

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

Ja do Dziobala wsadzilem od 450exc 2013r - ten sam nr seryjny. Podepnij moto pod TuneEcu i odklikaj o2 sensor-rozwiazanie dla Janusza Cebulaka:)Nowa sonda tp koszto ok 500pln. Na stronie ktm.sklep jest wysxukiwarka czesci, jesli ta sama czesc jest pakowana do roznych modeli tgo macten sam br seryjny, zeby gylo smieszniej w zaleznosci od modelu motocykla, cena tej samej czesci moze byc rozna:) Poszukaj najtanszej:)

3

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

Nie dla cebulaka tylko osoby świadomej i wiedzącej co dalej z tym zrobić.

4 Ostatnio edytowany przez gacu (2018-04-20 15:56:08)

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

wiem ile kosztuje nowa sonda...
pierwsze co... to sprawdziłem numery seryjne wszystkich używanych sond jakie znalazłem i porównałem na stronie ktm...
jak bym chciał kupić nowa to bym nie zakładał tematu...
a co do podpięcia to (dokładnie Macko) szukam ogarniętej osoby, jak mi pokaże o co chodzi to sobie później sam będę rozkminiał

KTM 690 DUKE III

5

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

Chodzi o to żebyś ja wyłączył zaślepił i modzil dalej przy moto :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

[url]https://www.facebook.com/groups/GlobalKTM/permalink/1202923496511892/?sale_post_id=1202923496511892[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

tzn mam ja wypiąć i zaślepić ?? i będzie działać ?
czy muszę ja najpierw wyłączyć w kompie i dopiero potem wypiąć i zaślepić ?
problem polega na tym ze świeci się błąd sondy no i raz na zimnym są za niskie obroty a później jak do świateł dojeżdżam gaśnie albo znowu zalewa go tak jakby, strzela dławi go i tez gasnie. Wydech full akrap, zaczęło się to dziać po jakimś dłuższym czasie od wyciągnięcia db kilerow.
Mam ogarnięty serwis co mi go podepnie ale dopiero na początku maja, myślałem ze jak kupie sondę to chociaż pojeżdżę coś jeszcze, ale do Duka używki nie ma a nie wiem czy pasuje od innego modelu bo różnią się numerami.

KTM 690 DUKE III

8

Odp: Kupię Sonde Lambda KTM 690

mozesz ją wyłączyć w kompie i zostawić, bo i tak działać nie będzie ale mozesz tez bez kompa kupić zaślepkę na wtyczke i wkręcić coś w miejsce sondy. Efekt ten sam :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!