1 Ostatnio edytowany przez gordon (2018-04-16 16:08:00)

Temat: KTM 620 potrzebna pomoc!

Czesc,

Wczoraj jechalem swoim ktm'em i stalo sie cos dziwnego, nagle wolne obroty podskoczyly do gory w okolice 3tys obr/min i tak juz zostaly...

Motocykl odpala i wszystko jest ok tylko odpala i odrazu jest na 2,5-3 tys obrotow. Wymienilem filtr powietrza, sprawdzilem czy nie dostaje gdzies lewego powietrza, ale wsystko wyglada ok. Hot Start w gazinku tez wydaje mi sie ze dziala, poniewaz jak go wciskam to obroty wchodza na wyzsze.

Dodam ze jak dodaje mu troszke ssania to obroty spadaja.

Gaznik seria delleroto.

Bardzo prosze o pomoc :)

2

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

Zacząłbym od czyszczenia gaźnika

3

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

Linka gazu luźna? Może gdzieś się przycina?
Zapchana dysza paliwa w gaźniku.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

hacker33 napisał/a:

Linka gazu luźna? Może gdzieś się przycina?
Zapchana dysza paliwa w gaźniku.

tez obstawialem linke od gazu lub ssania, ale na pierwszy rzut oka wszystko wyglada ok, wieczorem zrzuce jeszcze raz plastiki i bak i sprawdze dokladnie.

Co do zapchanej dyszy, to czy w takim wypadku normalnie wkrecalby sie na obroty i normalnie reagowal na gaz?

5

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

Iglica Ci się zacięła. U siebie pod nią mam taką podkładkę z ząbkiem, która się krzywo ustawiła. To nie KTM, ale przyczyna może być podobna.

6

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

Albo zgubiłeś srubke od mieszanki

7

Odp: KTM 620 potrzebna pomoc!

Dobra chyba wiem o co chodzi. Zrzucilem dzis znowu bak, zeby sprawdzic czy linki sa ok. Okazalo sie ze pekla ta sruba przez, ktora przechodzi linka od gazu. Jutro wyminie i powinno byc ok :)