1

Temat: Rolki wahacza.

Witam. Mam taki pomysł żeby sobie wytoczyć rolki wahacza do swojego FMXa. Są sprzedawane na ebayu ale drogo :/ Tak wyglądają:
http://i58.tinypic.com/vg5uvp.jpg

Chodzi mi o takie rolki (czyt. tego typu; podobny wygląd) o średnicy 3cm
I tu jest moja prośba. Mógłby mi ktoś podać dokładne wymiary takiej rolki? chodzi mi o średnice, długość, itd. Po prostu żeby z tych informacji dało się wytoczyć takowe rolki. Będę bardzo wdzięczny jak mi ktoś pomoże.
Nie wiem czy już był taki temat. Jeżeli tak to proszę o linka to takiego tematu.
Od razu powiem że nie mogę zrobić normalnych crashpadów ponieważ nie ma dziury w ośce.
Pozdrawiam.

Lepiej na Hondzie niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300 :)

2

Odp: Rolki wahacza.

Da się normalnie założyć crash pady wystarczy nawiercić ośkę tak wygląda u mnie : http://p1.bikepics.com/2015%5C01%5C05%5Cbikepics-2716989-800.jpg

KTM lc4 640

3

Odp: Rolki wahacza.

Tylko te pierwsze służą do podstawiania podnośnika a nie ochrony:)

4

Odp: Rolki wahacza.

A co za problem jeśli gość ma zamiar toczyć sobie sam rolki żeby zrobić normalne crashe i tylko rowek zrobić żeby podnośnik się nie ześlizgnął? :)

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

5

Odp: Rolki wahacza.

Zależy mi na tym aby to miało wygląd. Bo materiał mam. Tylko nie chcę wiercić ośki żeby jej nie osłabić. Chciałbym tylko znać wymiary takiej rolki, jeżeli ktoś posiada taką przy motocyklu.
karol128 zgadza  się jednak w tym przypadku będą służyły do jednego i drugiego, a zależy mi na łądnym wyglądzie, bo w rzeczywistości co będzie miało się rozwalić to się rozwali :)
Anakin niezły pomysł, ale się boję :/ a mam już zrobione z nierdzewki te kawałki i tylko musze "stworzyć" rolkę i przykręcić :)

Lepiej na Hondzie niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300 :)

6

Odp: Rolki wahacza.

No jak tam wolisz ale naprawdę ośka jest z tak twardego materiału że nie ma szans ją uszkodzić w razie czego mam rysunek techniczny tych crash-y także wal na pw.

KTM lc4 640

7 Ostatnio edytowany przez Czupakabra (2018-03-24 01:04:38)

Odp: Rolki wahacza.

Witam, gdzie mozna dostac takie mocowania by wkrecić rolki? mam fmx i tez mam problem zamątować rolki. Z gory dzieki za odp.