16

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

bardzo mocno polecam ten motocykl
z olbrzymim bólem dupy się go pozbywałem ...

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

17

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

Takie głupie pytanie, Huska jest road legal bo z przodu plastron a z tyłu brak rejki?

SUZUKI RMX450Z

18

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

To jest racing sprzęt przez duże R

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

19

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

FoxHound napisał/a:

Takie głupie pytanie, Huska jest road legal bo z przodu plastron a z tyłu brak rejki?

Jaki road legal? To jest full torówka, bez rejestracji.

EXC 525 in progress

20

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

Dziku napisał/a:
FoxHound napisał/a:

Takie głupie pytanie, Huska jest road legal bo z przodu plastron a z tyłu brak rejki?

Jaki road legal? To jest full torówka, bez rejestracji.

To znaczy że w trasy się nie nada i do miejskiej jazdy też ;),,,, e to słabo

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

21

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

... no to nie chce. Ja to myślałem że do turystyki się nada. Już miałem jechać oglądać, przysięgam!

22

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

MAĆKO napisał/a:

... no to nie chce. Ja to myślałem że do turystyki się nada. Już miałem jechać oglądać, przysięgam!

Turystyka chyba 5km do pobliskiej biedronki po 4pak. Jejku nie od dzis ludziska maja porejestrowane smr-y czy yz-ty dlatego pytam bo chwilowo nie mam hajsu na 2moto a najblizszy tor w okolicy 20km. Zarejestrowanym spokojnie mozna podjechać. Tak cala procedura przyczepka, wykupic godzine na torze, pakowanie na przyczepke itp. Plus drugie moto do miasta na krotkie dojazdy... Ja wiem ze wszyscy tutaj na forum to sraja złotymi jajkami i zielonymi 100 dolarówkami.

SUZUKI RMX450Z

23

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

Troszkę poczucia humoru się przyda, a jeśli mam być szczery, to tego czegoś ''Huska jest road legal bo z przodu plastron a z tyłu brak rejki?'' trudno nazwać pytaniem. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś w ogóle info o tym, że jest zarejestrowana i dlaczego miała by być road legal z plastronem z przodu i brakiem tablicy z tyłu.

EXC 525 in progress

24 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-03-24 21:40:38)

Odp: HUSQVARNA 530RR 2009r. Sprzedam! :(

FoxHound napisał/a:

Turystyka chyba 5km do pobliskiej biedronki po 4pak. Jejku nie od dzis ludziska maja porejestrowane smr-y czy yz-ty dlatego pytam bo chwilowo nie mam hajsu na 2moto a najblizszy tor w okolicy 20km. Zarejestrowanym spokojnie mozna podjechać. Tak cala procedura przyczepka, wykupic godzine na torze, pakowanie na przyczepke itp. Plus drugie moto do miasta na krotkie dojazdy... Ja wiem ze wszyscy tutaj na forum to sraja złotymi jajkami i zielonymi 100 dolarówkami.

Jajkami jeszcze nie srałem. Jakbym miał 20km na tor to bym mógł nawet strusimi jajkami srać co rano... stary wygrałeś życie.
Moja rzeczywistość to przyczepka, godzina 4 nad ranem , 400km drogi i jestem na swoim ulubionym torze o godzinie 10rano.
Wyczyn bez blachy jest właśnie dla takiej osoby jak Ty, musi Ci się tylko chcieć załadować moto na przyczepkę i przejechać 10min na tor... , przejebana robota.
Po drodze szkoda jeździć, szkoda czasu i przepalonej benzyny, tor raz w tygodniu to nie jest duży koszt a wylatasz się X razy bardziej niż na drodze. Jedynie laski na przystanku nie zobaczą kozaka w kasku enduro.