12,661

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Włoży ze 2-3 klocki w zestaw SM i ma petardę na wtrysku - [url]https://www.otomoto.pl/oferta/husaberg-fe-501-fe-2013-to-samo-ktm-500-exc-zarejestrowany-ID6zn46b.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8[/url]

EXC 525 in progress

12,662

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

p4lma napisał/a:

no serio znajomy jest zainteresowany dlatego zapytałem o niego ,  chyba ze macie jakies inne 525  w sm to podajcie jakies linki do ogłoszeń to pokażę

510 macie :) i DRZ z ciekawych

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

12,663

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak macie cos na oku dajcie link do ciekawego 525 kata musi byc niestwty ktm, uparl sie

drz y/sm 434

12,664 Ostatnio edytowany przez velkurczak (2018-03-19 19:27:31)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Bo w d... był i widział. Dziku Ci podesłał kozak sprzęt, na upartego to jest KTM, młode, ładne, nie zjechane jak to już jest z 525, jak za drogie to wyżej hermes ma 510, a wy dalej szukajcie po jakiś zadupiach perełki z pod kołdry po remoncie.

Jak bardzo się na 525 upierasz to mogę zapytać ziomqa, bo nie ma kiedy jeździć, a ma exc 525 enduro plus SM po sporym remoncie.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

12,665

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Za 18 mogę sprzedać mojego z dwoma kompletami zawieszeń i kół, a potem kupię sobie tego Husaberga. O tu masz temat, pokaż koledze i powiedz mu, że jak za darmo - [url]http://forum.super-moto.pl/topic37856-kolejne-exc-525-na-sm.html[/url]

EXC 525 in progress

12,666

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja dzwoniłem o tego Husa - gość nie ukrywa że latał na innych plastikach - nowe były zdjęte po zakupie - stąd wygląda tak ładnie.

12,667

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

No i co w tym złego? Wahacze, lagi, dekle, sety wszystko wygląda bdb. Jak serwisował to sądzę że to lepszy zakup niż stare 525 wątpliwego pochodzenia.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

12,668

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

W czymś, co angole nazywają ''dirt bike'' na plastiki to nawet nie patrzę ;), obręcze nie zajechane, w zakamarkach czysty. Jak nie dymi po odjęciu gazu, dobrze się wkręca to bym się zastanowił. To jest pełnoprawny EXC 500 ze smerfnymi plastikami.

EXC 525 in progress

12,669 Ostatnio edytowany przez babel (2018-03-20 13:19:19)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Macie rację - tylko piszę co ustaliłem i uważam że gośc uczciwy powiedział o tym
Trochę nad nim myślałem - tylko jest trochę poza moim budżetem (choć rozważam ).

Polska to niestety Polska - ja zawsze mam wątpliwości jak coś kupuje - jak to tylko plastiki OK .
Tylko mnie dziwi dlaczego "wisi" już kila miesięcy - no może nie łatwo wyjąc 18 tys na zabawkę 

a przy okazji  - może ktoś coś podpowie na co patrzeć przy tym silniku - RFS wiem jak sprawdzić a tu...

12,670

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Wisi bo ma znaczek Husaberg, a nie KTM.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

12,671

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Wisi tyle, bo:
1 - to Husaberg, ludzie nadal myślą, że kłopotliwe, awaryjne i nie ma części. Dlatego prawie wszyscy piszą w ogłoszeniach, że jest to KTM :)
2 - To ma coś ok 55 kunia, ludzie w teren z tych roczników wolą pojemności 4T 250/350ccm@2T 250/300ccm, 500-tkami to się robi rajdy a nie techniczne podjazdy ;)
3 - Różni gamonie wolą nadal legendę starego RFS-a, co to oleju nie zmieniasz, zaworów nie sprawdzasz i działa. Moim zdaniem za naprawdę zadbany egzemplarz enduro 525 z 2005 roku można dać maksymalnie 12 klocków, ale to już musi być naprawdę perfekt stan.

EXC 525 in progress

12,672

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak w tamtym roku szukałem 2t, to Husabergi były nawet tańsze od KTM'ów z tego samego rocznika i tą samą pojemnością. Są to dokładnie te same motocykle z tym że Husaberg jest lepiej wyposażony. I weź tu zrozum ludzi :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

12,673

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Po części ich rozumiem, bo zdecydowanie łatwiej znaleźć graty do czegoś, co jest bardziej popularne. Prędzej znajdziesz komplet plastików do KTMa niż do Husaberga.

To jest jak Acura i Honda. Acura jest lepiej wyposażona, ale to jest praktycznie klon Hondy. Mało kto to jednak chce.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

12,674

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

AntonioPL napisał/a:

To jest jak Acura i Honda. Acura jest lepiej wyposażona, ale to jest praktycznie klon Hondy. Mało kto to jednak chce.

Raczej mało trafne porównanie.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

12,675

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

AntonioPL napisał/a:

Po części ich rozumiem, bo zdecydowanie łatwiej znaleźć graty do czegoś, co jest bardziej popularne. Prędzej znajdziesz komplet plastików do KTMa niż do Husaberga.

To jest jak Acura i Honda. Acura jest lepiej wyposażona, ale to jest praktycznie klon Hondy. Mało kto to jednak chce.

Używane plastyki do enduro :D Nowe oem, albo zamiennik, tak samo jest do KTM jak i berga. Kolejny argument że warto jednak kupić berga :P

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.