1 Ostatnio edytowany przez lsxardek (2018-03-03 19:06:15)

Temat: Przełożenie EXC 125

Cześć, jestem nowy na forum. W najbliższym czasie chciałbym sprawić sobie Ktma Exc 125 z 2014 roku. Kupię go jako Enduro a następnie chcę go przerobić na SM. Nie będę jeździć nim na torze, może sporadycznie się zdarzy ale raczej nie. Mam pytanie czy zmieniać przełożenie, a jeżeli tak to na jakie? Nie chcę stawiać wszystkich kart na prędkość(no chcę aby było przynajmniej to 130 powiedzmy), chcę również posiadać trochę siły aby może postawić i na koło na przynajmniej 2 biegu (o ile to możliwe przy takim małym silniku). Proszę o wyrozumiałość że pytam o taką postawę ale no laik w SM(Wcześniej tylko enduro). Od razu mówię, czytałem na forum ale nie uzyskałem jednoznaczniej opinii tym bardziej do takiej pojemności. :)

2

Odp: Przełożenie EXC 125

Exc 125 to szatan postawisz na kolo z kazdego biegu , luknij sobie na yt filmiki moze cos podpatrzysz ;)

drz y/sm 434

3

Odp: Przełożenie EXC 125

Kup sobie 4 różne zębatki, dwie na tył i dwie na przód i kombinuj,

benzyna

4

Odp: Przełożenie EXC 125

Najpierw kup i pojeździj troche...zobacz jak to jeździ i potem zmieniaj,  ja Aprillie MX 125 stawiałem nawet z 4 biegu do pionu, więc EXC tym bardziej postawisz na koło... zobacz co ludzie robią z nimi na YT, niektórzy są tak pojebani że głowa mała

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

5

Odp: Przełożenie EXC 125

No spoko, według rady zrobię go pojeżdżę jak będzie mi czegoś brakowało to po kombinuję :)

6

Odp: Przełożenie EXC 125

Daj znać jak poszło bo jestem ciekawy. Znajomy podobnie kombinuje z swoim motorkiem i i chętnie mu coś doradzę, a wiadomo jak się uczyć to najlepiej na błędach, ale oczywiście nie swoich  co nie :D