31

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Ciekawe bo gdzieś czytałem, że nowy SMC-r ma mieć 2 gary.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

32

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

No tak, ale:

Kordzik napisał/a:

-SMC-R tylko w jego przypadku mam dylemat bo na 2019 będzie nowy model więc jak już się zdecyduję to zacisnę zęby i jeden sezon będę łaził z depresją;

Poza tym Huska nie wszystkim się podoba (mi chyba bardziej niż KTM).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

33

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Pożyjemy zobaczymy czy ten model będzie w 2019, mnie zapewniano ze na sezon 2018 już będzie

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

34

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Być może, bo rok u KTM-a kończy się w sierpniu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

35

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Ciekawy temat.

Panowie, ktoś będzie planował sprzedaż Triumpha Street Triple lub KTM 950 Supermoto?

Pooglądam inne propozycje, które tutaj padły ale raczej po za moim budżetem.
MAĆKO, jakieś doświadczenia w jeździe na SD z pasażerem? Narzeka czy zachwala?

36

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Z pasażerem lipa. Przyznam że dopiero na ADV pasażer ma spokój.

37 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-03-07 12:25:20)

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

JACA napisał/a:

Ciekawy temat.

Panowie, ktoś będzie planował sprzedaż Triumpha Street Triple lub KTM 950 Supermoto?

Pooglądam inne propozycje, które tutaj padły ale raczej po za moim budżetem.
MAĆKO, jakieś doświadczenia w jeździe na SD z pasażerem? Narzeka czy zachwala?


950 SM z pasażerem też lipa. Niewiele lepiej niż 690 SMC. Tak jak MAĆKO mówi, bierz ADV. Nic w okolicy nie zrobi takiego wrażenia  jak ADV objeżdżający sporty na kapciu z pasażerem :-).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

38

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

No to uściślam listę zostają sprzęty ważące na mokro grubo poniżej 200 kg czyli do ok. 170 na sucho. Silnik koniecznie rozrywkowy i potencjał sportowy:

- Street Triple 765 R- 167 kg suchy i ok. 120 kM
- MV Agusta 800 Brutale RR- 165 kg i 140 KM, używka kilkuletni, bo nowa za droga;
- KTM Duke 790- 169 kg i 105 KM;
- DUKE/SMC-R 690- 140 kg i 75 KM;
- Husqvarna Vitpilen 701- 160 kG i j.w.

Ktoś coś objeżdżał z tej listy (oprócz SMC-R)??

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

39

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Ziom ale masz fajne MG na drogę po kiego Ci potwór, chyba że nie jesteś z PL i albo masz więcej torów albo tak nie ścigają.

40

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

JACA napisał/a:

Ciekawy temat.

Panowie, ktoś będzie planował sprzedaż Triumpha Street Triple lub KTM 950 Supermoto?

Pooglądam inne propozycje, które tutaj padły ale raczej po za moim budżetem.
MAĆKO, jakieś doświadczenia w jeździe na SD z pasażerem? Narzeka czy zachwala?

Znajomy z Krakowa ma Triumpha do sprzedania.

KTM 690 SMC

41

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Ale jak na tym tryplu w dwie osoby ujedziesz to nie wiem.

42

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Jak chcesz jeździć z pasażerem, to obawiam się że żaden z tych pojazdów się nie sprawdzi. Dodaj do listy KTM ADV 1050 S i zobaczysz różnicę. Spełnia wszystkie warunki oprócz wagi, ale on sporo zostawia na parkingu po ruszeniu. Polecam jazdę próbną.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

43

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

MAĆKO napisał/a:

Ziom ale masz fajne MG na drogę po kiego Ci potwór, chyba że nie jesteś z PL i albo masz więcej torów albo tak nie ścigają.

Właśnie w tym problem że gruby już sprzedany. Naprawdę sprzęt kozak ale zdecydowanie za ciężki. Czasem męczył, dlatego teraz szukam czegoś lekkiego bo do tej pory najfajniej mi się latało po mieście Bergiem FS 570.

Ps. Pasażer raczej sporadycznie i na krótkich dystansach.

pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)